Arka plan uygulamari kapatmak için tuşa basınca ana ekrana atıyor

Cihangir ceyhan

Hectopat
İyi Sosyaller sorunum şu benim telefonun arka plan uygulamarini kapatmak için bastığım tuşa basınca ana ekrana atıyor. Tekrar basınca arka plan uygulamarini açıyor. Onceden direkt bastığımda ana ekrana atmadan açıyordu arka plan uygulamarini. Bunu nasıl düzeltebilirim? Sol alttaki kare olan tuş.

IMG_20240324_152417.jpg

Bende de öylediydi sorun vardı hiç uğraşmadım sistem navigasyonunu hareketlere aldım telefonu böyle daha mutluyum alışmam demeyin 1 günde alıştım 😅

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-03-24-15-31-39-853_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2024-03-24-15-31-39-853_com.miui.home.jpg
    46,9 KB · Görüntüleme: 7
Hocam denedim de alışamadım ya çok zor geliyor. Ama denemek lazım.😅😅

Hocam bende de öyle oldu bir süre sonra dünya varmış ya navigasyon tuşları işkenceymiş diyorsunuz çok akıcı hissettiriyor telefonu bana göre.

Hocam denedim de alışamadım ya çok zor geliyor. Ama denemek lazım.😅😅

Peki bunu düzeltmenin bu yolu yok mu hocam.

Bilmiyorum ya bende MIUI 14 Android 13 var Xiaomi'nin klasik arayüz hataları fazla sorgulamıyorum 😅

Hocam bende de öyle oldu bir süre sonra dünya varmış ya navigasyon tuşları işkenceymiş diyorsunuz çok akıcı hissettiriyor telefonu bana göre.

Bilmiyorum ya bende MIUI 14 Android 13 var Xiaomi'nin klasik arayüz hataları fazla sorgulamıyorum 😅

Benim MIUI 13 Android 12 benim sürümüm fakat bunu düzeltmenin bu yolunu bulmam lazım hocam alıştım tuşlara diğerini yapamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı