Arka Sokaklar Kaldığı Yerden Devam Ediyor - 13. Sezon 2018

Dizide şikayet ettiğim tek şey, sürekli bir şiddet, sürekli bir çatışma ortamı. İlk başlarda aksiyon görünce heyecanlanıyorsunuz ama sürekli kendini tekrarladığı için bir zamandan sonra bayıyor.

İlkokul yıllarımda haftalık yeni bölümleri, ortaokul yıllarımda da akşam okuldan gelince eski bölümleri izlerdim. Güzel günlerdi. Bir şey ne kadar gereksiz uzatılırsa tadı kaçıyor. Tam tadında bıraksalar efsane olabilirdi. 2009 da bitmeliydi bu dizi. :D

Hiçbir gücün bitiremediği ve bitiremeyeceği polisiye dizisi "Arka Sokaklar" 13. Sezon ile kaldığı yerden devam ediyor :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir haltı ne kadar çok uzatırsan o kadar ...laşmaya başlar. Ne farklı senaryo, ne farklı olaylar dön dolaş aynı ...'un laciverti.

485 bölümlük bir diziden bahsediyoruz. Bana 485 bölüm çekilip de her bölümünde farklı bir senaryo ve farklı olayların döndüğü hepi topu 5 adet dizi gösterebilir misin?
Saçmalık orada zaten. Bir dizinin 485 bölüm olması saçma. Fazla uzatmanın mantığı yok. Önemli olan'da seyirciye farklı şeyler göstermek. Aynı şeyi evire çevire milletin gözüne sokmaya gerek yok.

Elbette senin görüşüne de saygım var ancak TV - Reklamcılık sektöründe "Reyting" denen bir kavram var. İzleyiciler saçma buluyor olsa - uzamasından ötürü rahatsızlık duyuyor olsa; bu dizi halen daha 1. sıralara ulaşıyor olmazdı. Sen sıkılmışsın anlıyorum, ancak halkın büyük kesimi mutlu mesut izlemeye devam ediyor :)

Sanki dizi her sezon daha çok kalitesiz bir hale bürünüyor gibi geldi. Oyunculuklarının da gün geçtikçe seviyesi düşüyor.

Eskiden ortamları çok daha samimi geliyordu. Şimdi çoğu ruh gibi.

Bu arada Rıza Baba yaşlanmış bayağı. :D Nerede o eski Rıza Soylu :D

07331da08388decda64fb5d2437d1856.png

Elbette senin görüşüne de saygım var ancak TV - Reklamcılık sektöründe "Reyting" denen bir kavram var. İzleyiciler saçma buluyor olsa - uzamasından ötürü rahatsızlık duyuyor olsa; bu dizi halen daha 1. sıralara ulaşıyor olmazdı. Sen sıkılmışsın anlıyorum, ancak halkın büyük kesimi mutlu mesut izlemeye devam ediyor :)
Aynen dostum haklısın. Millet severek izliyorsa no problemo.

Bu dandik diziyi millet nasıl sevip izliyor, anlamış değilim. Beş para etmez aşk dizileri gibi. Sakız misali; aynı konuları uzattıkça uzatıyorlar.
Not: Fanatiğin biri kabul etmez şimdi.

Bu dandik diziyi millet nasıl sevip izliyor, anlamış değilim. Beş para etmez aşk dizileri gibi. Sakız misali; aynı konuları uzattıkça uzatıyorlar.
Not; fanatiğin biri kabul etmez şimdi.
Tahminen beni kast ediyorsun "fanatik" kelimesi ile :D Bazı dizileri; içerisinde barındırdığı oyuncular sebebiyle sever, bu sebeple izlersin; bir nevi alışkanlık yaratır insanda.

Bizimkisi fanatiklikten öte alışkanlık; anlayacağın o ki :) Yoksa "Dizi iyi mi kötü mü" tartışmasını yapmanın elbette bir anlamı yok. Konunun açılış amacı da yeni sezonun fragmanını paylaşmaktı yalnızca.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı