Arkadaş arıyorum

Ali Kayrak

Decapat
Daha fazla  
Bu güne kadar hep cahil arkadaşlarım olmuştu. Ben de hep tek takılıyordum ve sıkılmaya başladım. LoL, Zula, son oyuncu, ETS 2 oynuyorum başka oyunlarda oynarım Discord'um aşağıda arkadaşa ekleyin oradan konuşalım.
Dipnot: LoL oynarım hem de çok.
Discord'um: AliYiğit#3104

Bu güne kadar hep cahil arkadaşlarım olmuştu. Ben de hep tek takılıyordum ve sıkılmaya başladım. LoL, Zula, son oyuncu, ETS 2 oynuyorum başka oyunlarda oynarım Discord'um aşağıda arkadaşa ekleyin oradan konuşalım.
Dipnot: LoL oynarım hem de çok.
Discord'um: Aliyiğit#3104

Cahilden kastın tam olarak nasıl bir karakter/kişilik?

Cahilden kastın tam olarak nasıl bir karakter/kişilik?

Hocam oyun oynuyoruz ben atıyorum Online bir oyun ben onun önüne geçince diyor bu oyun kötü siliyoruz sonra yeni oyunda önüme geçiyor ama ben cidden oyunu beğenmeyince sövmeye falan başlıyor hep kendisi ve illa kendi deği falan olacak bilgisayar almak istiyor aizen alacak ben almasın diye uğraşıyorum kötü bir bilgisayar Turbox V2 işte ama sen bırak cahil falan artık tek takılıyorum bu arada DC eklersen AliYiğit#1907

Aynı ben. Hiçbir oyunda arkadaş kısmında arkadaşım yok Xbox'da olsun steam'de olsun Uplay'de olsun Orijin'de olsun hiçbir yerde arkadaşım yok sadece sola takılıyorum bilgisayarı olan arkadaşlarım yok. Varsa bile bilgisayarları düzgün çalışacak yani benim oynadığım oyunları kaldıracak kalitede değil sürekli yalnız takılıyorum moba oynuyorum oynayacak arkadaşım yok mobilde oynuyorum mobayı bu arada aynı benim gibisin be abi üzüldüm.

Hocam oyun oynuyoruz ben atıyorum Online bir oyun ben onun önüne geçince diyor bu oyun kötü siliyoruz sonra yeni oyunda önüme geçiyor ama ben cidden oyunu beğenmeyince sövmeye falan başlıyor hep kendisi ve illa kendi deği falan olacak bilgisayar almak istiyor aizen alacak ben almasın diye uğraşıyorum kötü bir bilgisayar Turbox V2 işte ama sen bırak cahil falan artık tek takılıyorum bu arada DC eklersen aliyiğit#1907

Ekledim kankam, yaşını bilmiyorum ama. ( signature nickim kabul edersin )

Yeni konular

Geri
Yukarı