Arkadaş arıyorum

Boş ver kardeşim GO TO THE JIM :D

Şaka bir yana hayat geçici be kardeşim bende yaşıyorum hatta bu mesajı yazdıktan sonra bile belki başıma kötü şey gelicek ama sağlığın yerinde olsun kendini geliştir illa başkasıyla beraber olmana gerek yok.

Boş ver kardeşim GO to the jım :D

Şaka bir yana hayat geçici be kardeşim bende yaşıyorum hatta bu mesajı yazdıktan sonra bile belki başıma kötü şey gelecek ama sağlığın yerinde olsun kendini geliştir illa başkasıyla beraber olmana gerek yok.

Bu tek arkadaşımdı yaklaşık 6 yıl oldu güzel günler geçirdik içimde bir sızı var ama affedemiyorum onu.

Bu tek arkadaşımdı yaklaşık 6 yıl oldu güzel günler geçirdik içimde bir sızı var ama affedemiyorum onu.
Kardeşim kafanı boşalt ilk önce herkes dostundan kazık yiyebilir tabi ben bilemem ne derece olduğu falan bunlar da önemli ama hayat bir şekilde ilerliyor. Sen sen ol başka önemli değil brom :D

Sen ne tavsiye edersin.
Ya şöyle söyleyeyim ne olduğunu falan ben bilemem bilsem ona göre söylerim zaten :D ama bilemiyorum konuyu. İlk önce yaşadıklarına veya kalbini dinleme olayı dışardan bak ve mantıklı bir şekilde kendini suçlamadan sorgula ama motivasyon ya da kendine olan güvenini kaybetmeden. Sonrası ipin ucu gibi gelir brom Allah yar ve yardımcın olsun :D

Arkadas arıyorsan.
Oyundan bulabilirsin oyundan buldugum 4 tane arkadasım var 4-5 yıldır görüsüyoruz
Kazık yemen normal bende kazık yedim on yıllık arkadasımdan pek takma
Okula gidiyorsan okuldaki arkadaslıklar daha iyidir kendi kafa dengini bulursun.

Ya şöyle söyleyeyim ne olduğunu falan ben bilemem bilsem ona göre söylerim zaten :D ama bilemiyorum konuyu. İlk önce yaşadıklarına veya kalbini dinleme olayı dışarıdan bak ve mantıklı bir şekilde kendini suçlamadan sorgula ama motivasyon ya da kendine olan güvenini kaybetmeden. Sonrası ipin ucu gibi gelir brom Allah yar ve yardımcın olsun :D

Arkadaşım beni kendi arkadaşlariyla mangala davet etti bende gelemem dedim bana engel attı sonra aradı ama arakdaslari bana el hareketi çekiyordu bende direkt engel attım sonra yanına gittim ve olayı sordum oda ben yaptırmadım bir anda oldu sonra hemen kapattım dedi neden özür dilemek için aramadın dedim aklıma gelmedi dedi olay bu.

Arkadas arıyorsan.
Oyundan bulabilirsin oyundan buldugum 4 tane arkadasım var 4-5 yıldır görüsüyoruz.
Kazık yemen normal bende kazık yedim on yıllık arkadasımdan pek takma.
Okula gidiyorsan okuldaki arkadaslıklar daha iyidir kendi kafa dengini bulursun.

Hepsi çöp beş para etmez.

Geri
Yukarı