Arkadaş ayrımı yapmak

atestuna1

Hectopat
Selamlar. Sizlere birkaç şey sormak istiyorum. Türkiye'de yaşayan 15 yaşında bir vatandaşım. Fakat arkadaşlarımla hiç iyi anlaşamıyorum. Bana hepsi garip geliyor. Özellikle kızlar onlar çok iticiler benim için. Sadece bir tane arkadaşım var onunla da 3 4 günde bir konuşuyorum. Fakat Almanya'da akrabalarım var ve bir aralar 2-3 haftalığını gitmiştik 2019 yazında. Almanca bildiğimden bende dedim oradaki yaşıtlarım nasıllar diye merak ettim ve oradan bayağı kişiyle tanıştım o zamanlar ve hepsine kanım ısındı aslında pek özel yanları yok onların fakat tam olarak tanımlayamadığım bir çekicilikleri var erkek içinde kız içinde geçerli bu. Özellikle pandemi döneminde arkadaş sayım 2'ye katlandı onlarla çok iyi vakit geçiriyorum. Fakat oradaki arkadaşlarımın buradaki yaşıtlarımdan çok da bir farkları yok. Sebebini bende bilmiyorum neden buradaki yaşıtlarımla iyi ilişkiler kuramadığımı. Aranızda belki bir tahmin yürüten çıkar. Merak ediyorum düşüncelerinizi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kadınlar çekici gelmeli asıl önemli mesele bu. Aşksız bu hayat çekilmez.😍Gerisini salla gitsin.
Hocam çoğu Türk Kızını bende çekici bulmuyorum, çoğu itici bana göre. Yarısından çoğu TikTok kullanıyor zaten, ellerinde telefon oradan şuraya TikTok videosu çekmek için koşuşturuyorlar, üstüne egoları tavan yapmış durumda. Hepsi ayrı birer Prenses sanki. Kıza adres sorsan "Aa Bu bana yazıyor!" diyor içinden bildiğin. Herhangi bi' kızla yakınlığın olsa aşık damgasını yiyorsun, sadece arkadaş olsanız bile.

Konuya gelecek olursak, hocam senin yaşadığın durum bi' problem değil. Herkesin kendi standartları var arkadaş seçerken, itici geliyorlarsa bırak gelsinler. Sana itici gelen birinden fayda gelmez. Anlayacağın salla gitsin.

Hocam çoğu Türk Kızını bende çekici bulmuyorum, çoğu itici bana göre. Yarısından çoğu TikTok kullanıyor zaten, ellerinde telefon oradan şuraya TikTok videosu çekmek için koşuşturuyorlar, üstüne egoları tavan yapmış durumda. Hepsi ayrı birer Prenses sanki. Kıza adres sorsan "Aa Bu bana yazıyor!" diyor içinden bildiğin. Herhangi bi' kızla yakınlığın olsa aşık damgasını yiyorsun, sadece arkadaş olsanız bile.

Konuya gelecek olursak, hocam senin yaşadığın durum bi' problem değil. Herkesin kendi standartları var arkadaş seçerken, itici geliyorlarsa bırak gelsinler. Sana itici gelen birinden fayda gelmez. Anlayacağın salla gitsin.
Anladım hocam. Zaten pek umursamıyordum. Sadece arada bir acaba neden diye aklıma geliyordu.

En azından teması "sevdiğim kız" olan bir konu değil.

Bulundukları ortam,ilgi alanları,kıyafetleri gibi birçok sebep o insanlar ile ilgili sizde ön yargı oluşturmuş olabilir.

Ben de genelde BTS,K-pop dinleyen ergenler ile iyi geçinemem ya da yolun sonunda ilişkimizi sonlandıran taraf ben olurum.

Yeni konular

Geri
Yukarı