Arkadaş ayrımı yapmak

En azından teması "sevdiğim kız" olan bir konu değil.

Bulundukları ortam,ilgi alanları,kıyafetleri gibi birçok sebep o insanlar ile ilgili sizde ön yargı oluşturmuş olabilir.

Ben de genelde BTS,K-pop dinleyen ergenler ile iyi geçinemem ya da yolun sonunda ilişkimizi sonlandıran taraf ben olurum.
Aynen bende öyleyim.

Hocam çoğu Türk Kızını bende çekici bulmuyorum, çoğu itici bana göre. Yarısından çoğu TikTok kullanıyor zaten, ellerinde telefon oradan şuraya TikTok videosu çekmek için koşuşturuyorlar, üstüne egoları tavan yapmış durumda. Hepsi ayrı birer Prenses sanki. Kıza adres sorsan "Aa Bu bana yazıyor!" diyor içinden bildiğin. Herhangi bi' kızla yakınlığın olsa aşık damgasını yiyorsun, sadece arkadaş olsanız bile.

Konuya gelecek olursak, hocam senin yaşadığın durum bi' problem değil. Herkesin kendi standartları var arkadaş seçerken, itici geliyorlarsa bırak gelsinler. Sana itici gelen birinden fayda gelmez. Anlayacağın salla gitsin.

Bu saydıklarında haklısın. Sanki bulunmaz hint kumaşı. Dönem dönem bende yaşamıştım. Ben bile Türk kadının dışında bir kadın bulsam evlenme teklifi edeceğim. Bunların havaları hakikaten kasıyor. O konuda haklısın.

En azından teması "sevdiğim kız" olan bir konu değil.

Bulundukları ortam,ilgi alanları,kıyafetleri gibi birçok sebep o insanlar ile ilgili sizde ön yargı oluşturmuş olabilir.

Ben de genelde BTS,K-pop dinleyen ergenler ile iyi geçinemem ya da yolun sonunda ilişkimizi sonlandıran taraf ben olurum.
K-Pop'ta ne sıkıntı var ki? Bazı fanlar sevmeyi abartıyor da onun haricinde cidden ne var?

K-Pop'ta ne sıkıntı var ki? Bazı fanlar sevmeyi abartıyor da onun haricinde cidden ne var?
Hocam bazı fanlar değil hepsi abartıyor bence. Yani sen diyelim Tarkan'ı seviyorsun müziklerini falan. Onlar gibi abartmıyorsun ama. Her şeyin şeyini çıkarıyorlar ondan. Zaten ben de bu yüzden anlaşamıyorum pek buradaki yaşıtlarımla.

Geri
Yukarı