Arkadaş olan kızdan hoşlanmak

@Galaxes, rica ederim. Kimseyi de memnun etmeye çalışma, erişilemez sen ol. O kız olmasın, o kız hayatı boyunca seni anımsasın.

Hocam bir şey soracağım. Yaşım 15 ama ciddi olacağım ben kendimi günümüzdeki "ergenler" olarak görmüyorum, dersime çalışırım, hakka girmemeye çalışırım. Hayatta tek başına olmuyor, kadınlar böyle olduğu sürece ben hayatımı nasıl geçireceğim?

@Galaxes, daha çok gençsin aslında. Şimdiden bunları düşünmeye bence gerek yok. Seni sen olduğun için seven bir bayan illaki çıkacaktır. Yaşın daha çok genç, yapacağın ilişkinin çok kalıcı olabileceğini sanmıyorum. Tek diyeceğim bunu kadın erkek olarak genellemek aslında doğru olmaz, kadınlarda da bozuk kişilikli kişiler olduğu gibi maalesef erkeklerde de var.

Senin şimdi yapman gereken şey dersine düzgün bir şekilde çalışmaktır. İlerleyen zamanlarda dediğim gibi seni olduğun gibi kabul edecek birisi illaki çıkar. Şimdiden bu tarz konulara kafa bence yormamalısın. Gez, toz. Hayatın tadını çıkar.

@Galaxes, daha çok gençsin aslında. Şimdiden bunları düşünmeye bence gerek yok. Seni sen olduğun için seven bir bayan illaki çıkacaktır. Yaşın daha çok genç, yapacağın ilişkinin çok kalıcı olabileceğini sanmıyorum. Tek diyeceğim bunu kadın erkek olarak genellemek aslında doğru olmaz, kadınlarda da bozuk kişilikli kişiler olduğu gibi maalesef erkeklerde de var.

Senin şimdi yapman gereken şey dersine düzgün bir şekilde çalışmaktır. İlerleyen zamanlarda dediğim gibi seni olduğun gibi kabul edecek birisi illaki çıkar. Şimdiden bu tarz konulara kafa bence yormamalısın. Gez, toz. Hayatın tadını çıkar.

Doğru hocam, gencim ve özleyeceğim bu zamanları, evet erkeklerde de az yok hocam. Forumda her gün kadınlarla ilgili böyle şeyleri görünce "Türkler nasıl böyle oldu ya?" diyorum, cidden üzücü ben ne yapacağım diyorum. İmşallah bakalım Allah sonumuzu hayır etsin.

Doğru hocam, gencim ve özleyeceğim bu zamanları, evet erkeklerde de az yok hocam. Forumda her gün kadınlarla ilgili böyle şeyleri görünce "Türkler nasıl böyle oldu ya?" diyorum, cidden üzücü ben ne yapacağım diyorum. İmşallah bakalım Allah sonumuzu hayır etsin.
Turku yok bu isin, her yerde ayni. Cirkin, fakir ve zayifsan hep yalniz kalirsin.

İnşallah hocam. Benim de olayımı anlatayım size. Hocam kızla tanıştık sevdik birbirimizi cidden, başta alkol içtiğini öğrendim tamam olabilir herkesin kendi kararı ilişkiyi etkilemeyecekse sorun yoktur dedim. Etkilemedi zaten, bir gün arkadaşım onla konuşurken şüphelendi biraz aldatıyor mu diye. İşte konustu konuştu, kız evet dedi sonra ben yazdım ve kavga ettik engel attı bende attım. Aylar geçti yazdı ben aldatmadım diye, o dönemlerde psikolojik sorunlarım vardı o yüzden yaptım dedi. Ben hala bilmiyorum aldattıp aldatmadığını, çok iyi arkadaştık aslında zaten o açıldı bana bende kabul ettim üzülmesin diye, arkadaş olarak nadiren de olsa konuşuyoruz. Ahirete kadar kalacak bu olay, bakalım aldattı mı aldatmadı mı?
Biraz araya girmiş gibi olacağım ama.. Bu tarz psikolojik sorunlarım var diyen kızlardan koşarak uzaklaşmalısın. Aldatılmadım ama üniversite hayatımın en güzel dediğim yılı maalesef bu tarz psikolojisi bozuk bir kız yüzünden zaman kaybı oldu. Bu psikoloji muhabbetini bir süre sonra savunma mekanizmasına çeviriyorlar. Büyük konuşmayayım ama bazen keşke aldatsaydı en azından ölümüne nefret ederdim diye iç geçirmiyorum desem yalan olur.

Konuya dönersek aldatmak zaten iğrenç bir mevzu ama kızlar aldatma olayına girince x2 iğrençleşiyor. Bence mevzuyu ahirete bırakma hakkını helal et geç. Aldatmış, hatta aldatma şüphesi olan bir insanı ahirette bile görmemek en iyisi.

Bu tarz psikolojik sorunlarım var diyen kızlardan koşarak uzaklaşmalısın.
Bir olay falan olduğunda karşı tarafa karşı kesinlikle kendini üstün çıkarmaya çalışıyorlar, tanıdığım sorunlu kızların hepsi öyle yaptı maalesef. Güya psikolojik sorunu olduğu için %100 o haklı, hepsi öyle yaptı. Psikolojik sorunu olan bir kişiden zaten hayır geleceğini düşünmüyorum, bir süre sonra bir olay vs. yaşandığında o olay üzerinden kendini haklı çıkarmaya çalışıyor.

Aslında kız veya erkeklik bir durum değil bu ancak kızlar bu tarz olaylarda ne yazık ki biraz daha iğrençleşiyor ve her şeyini ortaya koyuyorlar. Sonra insan diyor ki benim tanıdığım insan böyle değildi yahu, yanlış tanımışım vs. şeklinde diyor. Karşı taraf için de tabii ki üzücü durum oluyor. Bu yüzden psikolojik sorunlarını ön plana çıkaran biriyle beraber olunmasını ben pek önermiyorum. Kız ya da erkek kesinlikle fark etmiyor.

Hocam bir şey soracağım. Yaşım 15 ama ciddi olacağım ben kendimi günümüzdeki "ergenler" olarak görmüyorum, dersime çalışırım, hakka girmemeye çalışırım. Hayatta tek başına olmuyor, kadınlar böyle olduğu sürece ben hayatımı nasıl geçireceğim?
Ben de 16 yaşındayım. Senin gibi düşünüyorum ama içimde birçok cepheyle savaşıyorum, bazen savaşlardan dolayı dış dünya ile etkileşimim kesiliyor...

Yeni konular

Geri
Yukarı