Arkadaş ortamına uyum sağlayamamak

Ben pencereden bakınca boş bina manzarası görüyorum aklıma ülkenin durumu dışında hiçbir şey gelmiyor arkadaşlarımın kızlar ile alakası yok bende öyleyim sadece öyle bir cinsiyet olduğunu biliyoruz hiç sevgilimiz olmadı muhtemelen de olmayacak gibi gözüküyor.

Selam arkadaşlar, benim sıkıntım şu;
11.sınıfa gidiyorum. Ve arkadaş ortamım 1 kişi dışında hep cinsellik sohbeti yapan tayfa ve benim sohbetim ise genel kültür yani bilim, uzay, geçmiş çağlar jura dönemi falan milyonlar yıl öncesi gibi olaylara çok merakım var. Acaba diyorum olgunlaşmadım mı çünkü onlar kadar cinsellik yapmıyorum kendi içimde yaşıyorum. Sağlıklı mı değilim galiba.
Pencereden dışarı bakarken arkadaşlarım kız düşünüyorsa ben milyonlarca yıl önce buralarda ne olay döndü onu düşünüyorum. Buraya dinozor ayak bastımı gibisinden tarihte yapıyorum ders notlarım yüksek değil. İlgi alanım değil ders. Coğrafya ve tarih dışında bir şey yazar mısınız?
Vaybe bende böyle bir insanım keşke senin gibi arkadaşlarım olsa her dakika cinsellik tarzı ergence konuşmalar olmadan arkadaşlarım olsa

Selam arkadaşlar, benim sıkıntım şu;
11.sınıfa gidiyorum. Ve arkadaş ortamım 1 kişi dışında hep cinsellik sohbeti yapan tayfa ve benim sohbetim ise genel kültür yani bilim, uzay, geçmiş çağlar jura dönemi falan milyonlar yıl öncesi gibi olaylara çok merakım var. Acaba diyorum olgunlaşmadım mı çünkü onlar kadar cinsellik yapmıyorum kendi içimde yaşıyorum. Sağlıklı mı değilim galiba.
Pencereden dışarı bakarken arkadaşlarım kız düşünüyorsa ben milyonlarca yıl önce buralarda ne olay döndü onu düşünüyorum. Buraya dinozor ayak bastımı gibisinden tarihte yapıyorum ders notlarım yüksek değil. İlgi alanım değil ders. Coğrafya ve tarih dışında bir şey yazar mısınız?

Bende benimle yaşıt kimseyi beğenemiyorum maalesef aynı sorundan muzdaripiz çok değişik geliyor etraf.

Son düzenleme:
Seninle aynı kişiliği yaşıyoruz arkadaşlarımla samimiyim fakat konu cinsellik olunca ağzımı bile açasım gelmiyor 'bana göre' bu diğer insanlardan biraz daha olgun olduğunun belirtisi gibi örnek vermek gerekirse hayatımda hiç sevgilim veya samimi bir kız arkadaşım olmadı arkadaşlarımın çoğu sevgili yapıp sıkılıp ayrılıyor ama ben hayatımda hiç bu tarz olaylara girmedim. Ama hastalığınızın olduğunu sanmıyorum.😅
Cinsellik sohbeti yapmaman onlardan olgun olduğun değil daha ergenliğe giremediğin anlamına geliyor aslında.

Cinsellik sohbeti yapmaman onlardan olgun olduğun değil daha ergenliğe giremediğin anlamına geliyor aslında.

Kanka makine ötüyor Ergenim sadece o kadar belli etmiyorum anla.

Ben pencereden bakınca boş bina manzarası görüyorum aklıma ülkenin durumu dışında hiçbir şey gelmiyor arkadaşlarımın kızlar ile alakası yok bende öyleyim sadece öyle bir cinsiyet olduğunu biliyoruz hiç sevgilimiz olmadı muhtemelen de olmayacak gibi gözüküyor.
Ben ülkenin durumunu düşünmeyi bu seçimden sonra bıraktım.

Bende benimle yaşıt kimseyeyi beğenemiyorum maalesef aynı sorundan muzdaripiz çok salak geliyor etraf.

Hocam katılıyorum fakat kullandığınız kelime yüzünden ban yiyebilirsiniz.

Geri
Yukarı