Arkadaşa verilen Steam hesabı VAC yer mi?

berkanrekt

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, şöyle bir olay var ben arkadaşa hesabımı vermiştim no-Prime hesaptı ve o zamanlar bu hesapta oynamıyordum. Neyse verdim arkadaşa hesabı, bu o zamanlar hile açacağım falan diyordu ve kendi hesabında kullanmaya başladı, ama benim hesabımda hiçbir şekilde rekabetçi maç veyahut yoldaş maçı atılmadı yani en kötü atölye haritasına girmiştir ki onu yaptığına bile emin değilim. Atölye haritasında hile açmışsa bir şey olur mu hesaba? Şu an hesapta aktif şekilde oynuyorum. Eğer olacaksa hesabı değişeceğim.

Olacağı olsaydı olurdu dostum. Ama hileyi kendi hesabı üzerinden açtığı için senin hesap etkilenmemiştir. Hilenin nasıl bir hile olduğu da önemli. Atölye haritası bile oynasa Steam VAC oyun açıldıktan itibaren devreye girer ve arkada bu hileyi görürse direk banı çakar. Ama aradan ne kadar zaman geçti bu olaylar yaşanalı? Eğer çok uzun zaman geçtiyse artık yemezsin merak etme.

Olma ihtimali var. VAC bazı hile dosyalarını algılayabiliyor. Bazılarını ise algılayamıyor. VAC dalga dalga ban attığı için bunu banlanana kadar bilemezsin. Senin hesabına bir kere hileli CS ile girmişse risk var.

Olacağı olsaydı olurdu dostum. Ama hileyi kendi hesabı üzerinden açtığı için senin hesap etkilenmemiştir. Hilenin nasıl bir hile olduğu da önemli. Atölye haritası bile oynasa Steam VAC oyun açıldıktan itibaren devreye girer ve arkada bu hileyi görürse direk banı çakar. Ama aradan ne kadar zaman geçti bu olaylar yaşanalı? Eğer çok uzun zaman geçtiyse artık yemezsin merak etme.

Üzerinden yaklaşık 6 ay geçti fakat artık uzun zaman kullanacağım hesap istiyorum her hesap açtığımda başına bir şey geliyordu bu aklıma takıldı.

Yani arkadaşın CS:GO'yu açtığına bile emin değilim aram bozuk şu an kendisiyle pek muhatap olmak da istemiyorum. Bende bir şey olacağını sanmıyorum fakat olası bir dosya taramasında onun bilgisayar kontrol edilirse %100 VAC ban yer benim hesap çünkü kendisi hile kullanıyor kendi hesabında.

Eğer hile açtıysa ve üzerinden 6 ay geçtiyse. Daha sonra tekrar hesabına girmediyse bir şey olacağını sanmam.

Aram kötü, açmış olabilir diyorsan yeni hesaba geçmen daha doğru olur. İçinde şüphe olmaz. Emeklerinin boşa gitme ihtimali olmadan oynarsın.

Eğer hile açtıysa ve üzerinden 6 ay geçtiyse. Daha sonra tekrar hesabına girmediyse bir şey olacağını sanmam.

Aram kötü, açmış olabilir diyorsan yeni hesaba geçmen daha doğru olur. İçinde şüphe olmaz. Emeklerinin boşa gitme ihtimali olmadan oynarsın.

Yok maç atmadığına eminim hiçbir şekilde maç atılmadı en fazla atölye haritasında açmıştır.

Yok maç atmadığına eminim hiçbir şekilde maç atılmadı en fazla atölye haritasında açmıştır.
6 ay önceki olaydan ban yiyen duymadım hiç. İçin rahat bir şekilde kullanabilirsin. İlk dalgada, bilemedin ikinci dalgada ban yerdin. 6 aya kadar yemediysen bir şey olmaz diye düşünüyorum. Kullan gitsin.

Ek olarak kümen dmg ve üstüyse Faceit'e bakmanı öneririm. Oyun zevkini 10 kat arttırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı