Steam VAC yiyen hesapta girili telefonlar VAC yer mi?

İlker53

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar Steam'de yan hesabımdan arkadaş hile açtı ana hesabım ile aynı telefon numarası girili acaba VAC yerse ana hesabıma etkisi olur mu?
Hile açtığını öğrendiğim zaman telefon numarasını yan hesaptan kaldırdım hemen ama ne olacağı hakkında bir fikrim yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim başıma geldi ban yiyorsunuz. Eski hesabımda macro kullandığım için ban vardı. Yeni hesap aldım uzun bir süre sorun olmadan CSGO oynuyordum. 4-5 ay hesaba girmedim. Tekrardan Steam'e giriş yaptığımda VAC ban geldiğini gördüm. Defalarca ticket açtım ama düzeltmediler. O yüzden farklı numara yazın.

Bir VAC yasaklaması telefon numaramı ne yönde etkiler?
VAC yasaklamaları, yasaklamanın uygulandığı hesaptaki telefon numarasını paylaşan bütün hesaplara uygulanır. VAC yasaklamasının uygulanmış olduğu oyuna sahip olmayan hesaplara da aynı şekilde VAC yasaklaması uygulanacaktır ve o oyunu artık alamayacaklardır.
VAC yasaklı hesap veya hesaplardaki telefon numarası üç gün boyunca askıya alınacak olup bu süre içerisinde başka bir hesaba eklenemeyecektir. Eğer bu telefon numarası daha sonra tekrar VAC yasaklaması alacak bir hesaba eklenmiş olursa, askıya alınma süresi daha da uzatılacaktır.
Not: Bu özellik her oyun için etkin durumda değildir ve kullanımı geliştiricinin takdirindedir.
Steam bu şekilde açıklamış.
I've been VAC banned - Valve Anti-Cheat (VAC) System - Veri Tabanı - Steam Support

Yeni konular

Geri
Yukarı