Arkadaşım ailesinden şiddet görüyor fakat kanıtı yok

Olayın nerede olduğunu sormuştu İstanbulda olsaydınız kendisi yardım edecekti. Kendisi kades i indirsin dedi ya da şiddet gördüğünde 112 yi arasıne ekipler gelir dedi. Kız 18 in altındaysa ailesinin elinden kız alınır devletin evlerine koyulurmuş. Ayrıca kadının beyanı esasmış kızın üstünde iz kalmasına da gerek yokmuş.

Olayın nerede olduğunu sormuştu İstanbulda olsaydınız kendisi yardım edecekti. Kendisi kades i indirsin dedi ya da şiddet gördüğünde 112 yi arasıne ekipler gelir dedi. Kız 18 in altındaysa ailesinin elinden kız alınır devletin evlerine koyulurmuş. Ayrıca kadının beyanı esasmış kızın üstünde iz kalmasına da gerek yokmuş.
Sorun olursa tekrar yazabilirsin iyi geceler.

Sorun olursa tekrar yazabilirsin iyi geceler.
Nasıl yani kızın derisi hassas olmadığı için iz kalmiyormus hiç ama yinede darp raporu alabilirmi veya ne yapması gerekir?

Kızın vücudunda yara veya morarik olusmuyormus kanka hani göğsüne vurup nefessiz bırakmak vs. ya da psikolojik şiddet ve evden çıkartmama.

Hastaneye gidip direkt olarak hastane polisine ulaşsın. Darp raporu çıktıktan sonra kendisinin ıslak imzası olmadan ailesine vermezler. Ayrıca iz gösterme zorunluluğu yok, raporu veren doktorun insiyatifi. İstanbulun neresinde arkadaşın yardım edelim.

Kamera kayıda gizlersin, bal gibi olur. Eskiden şiddet gösteren aileler arkadaşlarından çekinirdi. Arkadaşları sosyal olduğunu göstersin. Döven kim ise alır mesajı.

Yaşı kaç hocam.
16 hocam.

Hastaneye gidip direkt olarak hastane polisine ulaşsın. Darp raporu çıktıktan sonra kendisinin ıslak imzası olmadan ailesine vermezler. Ayrıca iz gösterme zorunluluğu yok, raporu veren doktorun insiyatifi. İstanbulun neresinde arkadaşın yardım edelim.
Hocam devlet bu tarz durumlarda hep arka plana atıyormuş 2 3 ifadeye çağrılıp gider muhtemelen. Kızın dayak yediğine dair kesin kanıtlar toplayıp işte video kaydı darp raporu gibi, sonra adliyeye gidip devlet avukatıyla konuşmaya karar verdik. Bu şekilde dava açılırsa iyi sonuçlanabilir mi?

Son düzenleme:
Geri
Yukarı