Arkadaşım artık kimseyle konuşmadığını söylüyordu ama...

Fheron

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1 ay kadar önce artık konuşmak istemediğini, kendi köşesine geçeceğini söyledi. Sebebini defalarca sormama rağmen bir cevap alamadım. Başka bir ortak arkadaşımla konuşurken kendisi benimle de konuşmuyor dedi. Bugün fotoğraflarını gördüm sosyal medyada. Kırıldım açıkçası. Bana yalan söyledi. Ne kötülük ettim, anlamadım da. Ne yapmam lazım bilmiyorum. Tavsiyesi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay kadar önce artık konuşmak istemediğini, kendi köşesine geçeceğini söyledi. Sebebini defalarca sormama rağmen bir cevap alamadım. Başka bir ortak arkadaşımla konuşurken kendisi benimle de konuşmuyor dedi. Bugün fotoğraflarını gördüm sosyal medyada. Kırıldım açıkçası. Bana yalan söyledi. Ne kötülük ettim, anlamadım da. Ne yapmam lazım bilmiyorum. Tavsiyesi olan var mı?

Konuşma sende, ona ihtiyacın mı var?
İnsanlar acımasızdır, sevgilin olsa bile sana değer vermiyorsa bırakıp gideceksin.

1 ay önce onu kıracak bir şey yapmış olabilir misin peki?

Ona karşı bir şey yapmadım hocam hatta o bana karşı çokça şey yaptı. Ağır şeyler değil şakasına bazen de cidden dövmüştü. Arkadaşı ile bir sıkıntım oldu evet ama bunu aştığımızı düşünüyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı