Artık kimseyle anlaşamıyorum

Shadownight

Femtopat
Merhaba iyi sosyaller öncelikle başlıkta da gördüğünüz üzere insanlarla hiç anlaşamıyorum ilk önce kendimi tanıtayım sizlere bu sene YKS'ye girecek 12.sınıf bir meslek öğrencisiyim ve hedefim öğretmenlik ve AYT de ilk 50 bin hedefim var ama bu mesleki eğitimde gördüğüm zorbalıklar psikolojimi iyice bozmuş durumda ve otizmliymişim gibi hissediyorum artık eskiden çok enerjiktim sosyaldim şu an cümle dahil kuramıyorum eskisi gibi, kelimeleri nasıl kullanacağımı unuttum kısacası artık kendimi ifade edemiyorum diyeyim öz güvenim bayağı düştü bu son dönemlerde acayip derecede gerek stajda olsun gerek evde olsun sürekli hakaret yemekten aşağılanmaktan sıkıldım özellikle ailemle hiç anlaşamıyorum derdimi dahi anlatamıyorum ne zaman bir şey anlatmaya kalksam kavga ediyoruz misal vereyim mesela sakince o gün yaşadığım olayı anlatmaya çalışıyorum birden şiddetli bir kavgaya dönüşüyor ailemle genelde artık yemek yemeğe bile odamdan çıkıp mutfağa gitmiyorum odama alıp geçip yiyorum çünkü biliyorum yine aynı muameleyi göreceğimi ailemle aram kısacası berbat diyeyim aynı şekilde okulda da dışarıda da her yerde beni takip ediyor ve sanırım peşimi hiçbir zaman bırakmayacakmış gibi hissediyorum bu mobbing sizin önerileriniz nelerdir? Şimdiden cevap veren herkese teşekkür ediyorum iyi sosyaller.
(Bu arada yazmayı unutmuşum kusura bakmayın şehir dışında okumayı planlıyorum bu insanlardan uzak şekilde şunu da ekleyeyim arkadaşlar staja naylon devam etmeyi düşünüyorum YKS için)

1

Son düzenleme:

Geri
Yukarı