Arkadaşım ben yazmadan yazmıyor

Hocam şöyle bir şey var. Yazmıyor ama acaba ne konuşacağım dediği için mi? Çünkü buluşunca sarılırız falan, ters konuşmaz, plan yaparız tamam der. Yazınca kestirip atmaz. İyi ki varsın yazdığumda sen de iyi ki varsın kuzum falan diyor. Sadece yazma yok gibi diyebilirim. Bazen hikayeme yanıt verir.

Yok hocam utangaç değil. Aramızda öyle bir durum yok eminim.

Bence normal arkadaşsınız yazma bir süre. Kaç yıllık arkadaşsınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence de bir tuhaflık yok. Bir aşk bekliyorsan bunun birbirinizi tanıdıktan sonra gelmesi ve yavaş yavaş gelişmesi sizin için daha hayırlı olur. Tabii bu konularda tavsiye alınacak son kişiyim belki de, sadece bir düşünür olarak söylüyorum.

Düzeltme: Ona yazmamak bence çok kötü bir fikir, ben de karşı tarafa fazla yazı yazmam rahatsız etmemek için.

Büyük ihtimalle o kız arkadaşınız size yazmaya heyecanlanıyor. Çünkü size ilgi duyuyor olabilir. Fazla zorlamayın arkadaşınızı siz yazın hep. Zamanı gelince o size açıklar zaten sizden hoşlandığını.

Yazma bir süre. Eğer o süre içinde sana yazmazsa ilişkini kes ya da asla yazma o sana yazana kadar.
Hocam acaba dediğim gibi konuşacak bir şey mi bulamıyor. Çünkü ne zaman yazsam dediğim gibi çok sıcak dediğim şeyleri genelde kabul eder. Ve içme planımız vardı. Bir arkadaş daha gelecekti mesaj attı o. 'x' dedi ne yapacağız diye. Yani arkadaşımıza falan da bahsetmiş. Konuştuklarımız öyle havada da kalmıyor ? Yoksa ben gereksiz yere mi kafama takıyorum. Buluşunca özel şeyleri de konuşuruz.
Bence de bir tuhaflık yok. Bir aşk bekliyorsan bunun birbirinizi tanıdıktan sonra gelmesi ve yavaş yavaş gelişmesi sizin için daha hayırlı olur. Tabii bu konularda tavsiye alınacak son kişiyim belki de, sadece bir düşünür olarak söylüyorum.
Aşk kesinlikle yok. Kaybetmek istemeyeceğin değerli bir dostum.

Dostum benim tek arkadaşım var ben yazmasam yazmazdı. Artık boş verdim ben yazmıyorum o yazarsa konuşurum ararsa ararım yoksa umrumda olmuyor. Size değer verip zamanını ayıran insanlar olsun hayatınız da öbür türlü tek üzülen kişi sen oluyorsun ben yaşadığım için çok iyi anlayabiliyorum seni yani bu dostumla zaman geçirirken eğleniriz birbirimizi anlarız uzaklaşınca sanki yabancı gibi evdeyken zamanını ayırıp beni aramaz dışarı çıkar markete falan işi vardır yolda sıkılmasın diye arar napıyon birader der. Ben bunu hep dile getirdim bana dediği şu birader sende evdeyken aramıyorsun işteyken bir yere giderken arıyorsun benim haftamın 6 günü işte yollarda geçiyor ben yeterince zaman ayırıp aramaya çalışıyorum daha ne yapabilirim? Bunlar anca bahane aklı sıra kendini savunacak artık umursamıyorum arayanı ararım bitmiştir. Takma kafaya arama mesaj yazma azcık o senin farkında olsun baktın 2 hafta geçti tık yok bir daha konuşma ben arkadaşımın yüzüne söyledim ne yazdığın var ne aradığın falan o günden sonra her gün napıyon yazar iyi sen derim iki üç kelime daha konuşulur konuşma biter bir çocuğu pışpışlarsın ya aynı onun gibi boş ver dostum.

Büyük ihtimalle o kız arkadaşınız size yazmaya heyecanlanıyor. Çünkü size ilgi duyuyor olabilir. Fazla zorlamayın arkadaşınızı siz yazın hep. Zamanı gelince o size açıklar zaten sizden hoşlandığını.
Hocam bu dediğiniz yok. Çünkü gerçekten aşk yok. Çok yakın buluşunca falan, kardeşim gibidir. Gereksiz yere mi kafama takıyorum acaba bu yazma işini?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı