Arkadaşım benden ne istiyor?

Hocam o ileri gitti hadi yarıştıralım dedik sonra hileye girip 4V4 yaptı.

Hocam beni yanlış anlamayın ama ben de @Unixd nin düşündüğünden farklı bir şey düşünmüyorum. Aranızdaki şey sidik yarıştırmaktan başka bir şey değil. Yarıştırdığınıza bile değmez oyun sonuçta.

Vallahi uğraşacak bir şeyyin yok kardeşim takmayacaksın takmazsan o belli bir yerden sonra durur zaten.

İşte ben uğraşmayacağım için laf dalaşında kaybeden gibi gözükeceğim.

Bu forumu kullanıyorsa onu konuya etiketle gelen yorumlardan yaptığınız şeylerin ne kadar saçma sapan şeyler olduğunu anlayacaktır.

Kullanmıyor hocam zaten öyle çok işini bilen bir tip değil kendine biraz adam tutmuş diye ağızlandı.

İşte ben uğraşmayacağım için laf dalaşında kaybeden gibi gözükeceğim.

Kullanmıyor hocam zaten öyle çok işini bilen bir tip değil kendine biraz adam tutmuş diye ağızlandı.

Laf dalaşında kazanmanın ne önemi var. Kazanana ödül mü veriyorlar ne bu inat?

54 abonelik bir arkadaşım var geçen bana gelmiş diyor ki ben 4 v 4 attım 90 abonem oldu dedi hadi yarışalım falan işte sonra tüm aboneler çıktı o 50 küsur bir şeye düştü bende 75 falandım sonra bir videomda yazdım kim daha iyiymiş diye ağzı olmayan çocuk gelip bana sataştı biraz uzadı sonra kendine adam tutmuş beni videolarımda aşağılıyor dedim benim de adamlarım var spamlarım hadi yap ta görelim falan hep aşağılıyor linki.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam 21 yaşınızda olduğunuza emin misiniz?

Geri
Yukarı