Arkadaşım Benden Hoşlanıyor Mu?

Hocam kolunuz ne kadar damarlı bir fotoğraf atabilir misiniz? Ona göre hoşlanıp hoşlanmama durumunu söyleyeceğim.
Hocam kızın hoşlandığı falan yok. Pek umutlanma klasik yakın arkadaş davranışları. Hoşlanıyorsan açıl hoşlanmıyorsan paranoyaklık yapma.

Kız senden kesinlikle hoşlanıyor ama sevgili olmak istemeyebilir.
Ben olsam kıza "ben seninle uğraşmam, kalkmak için bile benden yardım alıyorsun ne yapayım senin gibi kızı" derdim ve irtibatımı tamamen keserdim. Kıza giden zaman boşa giden zamandır.

Arkadaşlar, selam. Öncelikle düzgün cevap vermenizi ve "hahaha" atmamanızı rica ediyorum. Bir kız var. Benden hoşlanıyor olma ihtimali var ama yok gibi de. Mesela geçen gün oturuyordu, kalkarken ellerimden tutmamı istedi, ben kaldırdım. Arkadaş grubunda başka kız da vardı. Çok rahat kalkabileceği bir yerdi. Mesela bugün ondan hoşlanan birisi vardı, ortak arkadaşımız. Benim kolumu gördü. Damarlı olduğunu görünce düştüm dedi. O çocuğa attı, sonra sevgiliyiz şakası yapalım mı dedi ve yaptık çocuğa.

Yanlışlıkla dokununca ellerime ya da vücudumda, başka bir yere hiç kendini çekmiyor. Çok normalmiş gibi karşılıyor. Geçen gün makyajsız halin, o kızın makyajlı halinden güzel dedim ve 2 tane kırmızı kalp attı. Doğum gününü kutlarken ben sarı kalp atmıştım, o yine 5-6 tane kırmızı kalp atmıştı. Bugün evinin önüne inip çağırmıştım, annesiyle çok büyük kavga etmiş ama markete gitme bahanesiyle yine de gelmişti. Bazen de hiç öyle bir şey olmadığını düşünüyorum, hiç belli etmiyor gibi. Çok zeki bir kız bu arada. Sizce hoşlanıyor gibi mi? Git sor diye basit ve saçma şeyler söylemeyin, sorarsam benim ondan hoşlandığımı düşünür ve hoşlanmıyorsa biraz sıkıntılı olur. Doğruyu söylemeyebilir de. Sizce hoşlanıyor mu?
Günümüzdeki kızlar sıradan erkek arkadaşlarıyla bile kalpli canımlı cicimli konuşuyor. Bu konuda hakkında yorum yapmak için diğer erkeklerle nasıl konuştuğuna dikkat et. Aynısını onlara da yapıyor olabilir.
Hocam bu cümleniz aşırı hoşuma gitti. Hayat felsefem olacak :D Çok basit ama anlamlı bir cümle. Teşekkürler.

Arkadaşlar son mesajımda açıkladım zaten sevgilisi varmış :D Ama açıkladığım gibi beni etkilemedi.

Hiç izlemedim ama tavsiyenizi düşüneceğim :D Teşekkürler hocam.
Sevgilisi olup diğer erkeklere böyle davranmaları...

Yeni konular

Geri
Yukarı