Arkadaşım benden ne istiyor?

Reis sana laf anlatmaya uğraşamayacağım vallahi ne halin varsa gör.
Dediklerine cevap verme mesela?
Karşındakini irite etmek için oldukça yeterli.

14 yaşında olmadığınızı profil fotoğrafınızdan, ettiğiniz kavgadan ve imzanızdan anlayabiliyoruz. Neden doğruyu söylemiyorsunuz. Ha gerçekten 14'sen, iş sıkıntılı.

Hocam burada gelip kimseye yalan yutturmaya çalışmıyorum bir imza olsun diye attım profilde saçma farkındayım.

Size tek kelime ile yardımcı olabilirim. "boş verin"

Hocam o aşağılamaya devam edecek sonra ben kaybeden gibi gözükeceğim gerçekten benim sayemde çocuk telifli videolar çekiyordu ben yardım ettim kaldırdım ben ona yardım ettim o bana böyle yaptı.

Hocam tutuluyor.

Bana kalırsa diğerlerinin de dediği gibi anlamsız sidik yarışlarına ayırabileceğiniz vakti daha faydalı şeyler yaparak geçirmelisiniz. Gidin bir kitap makale okuyun faydalı bir video izleyin boş verin şöyle şeyleri. Yaşınızın yeterli olduğunu düşündüğünüzü söylediniz o zaman bunlari yapmak için de fazla erken değildir? Demem o ki bir kere geliyoruz şu dünyaya vaktinizi düzgün harcayın.

Hocam burada gelip kimseye yalan yutturmaya çalışmıyorum bir imza olsun diye attım profilde saçma farkındayım.

Hocam o aşağılamaya devam edecek sonra ben kaybeden gibi gözükeceğim gerçekten benim sayemde çocuk telifli videolar çekiyordu ben yardım ettim kaldırdım ben ona yardım ettim o bana böyle yaptı.
Ee o seni aşağıladığı sırada kendini aşağılık gibi görüyorsan..zaten öylesindir.Böyle düşünme.

YT'ye nasıl yastığa yatılır videosu koy, mantıklı videoları kat kat farkla geçer. Ortam%90 böyle YT'de.

Hocam YouTube'yi iş olarak görmüyorum eğlence ve abone kazanmanın sevinci.

Hocam YouTube'yi iş olarak görmüyorum eğlence ve abone kazanmanın sevinci.

1000 abone yapıp para kazanmaya başlayana kadar gerekli yaşa gelirim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı