Arkadaşım beni en yakın kankama ifşalıyor

Arda_Animations

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim arkadaşım artık bu aralar bozdu. Onun DMsinde kime sövsem falan her şeyi kankama yetiştiriyor. (Kankamın arkadaşlarıyla ilgili çoğu zaten) mesela onların animasyon takımındaki introcuya bir özelliğinden dolayı ( fiziksel değil bir hobisi) hafif aşağıladım oda bunu kankama uçurdu, beni sunucuda 2 warn attı kankam bir yanlışını görürsem hem engeller hem banlarım dedi. Şimdi ben bu arkadaşımı engellesem elinde beni küçük düşürecek konuşmaları var kesin onları atar bende GG olurum. Şu an ona yakınlaştım biraz yalakalık yaptım onu iyice yakınıma alıp onu kendim ifşalamak hakaretelerini bulmak aynısının daha ağırını ona yapmak istiyorum (daha ağır şeyler bulup onu engelletip banlattırcam ve artık benim için bir tehdit olmayacak) çünkü şu an asla olmaz! Benim açıklarımı arayıp ifşalamaya küçük düşürmeye çalışıyor, zarar vermeye çalışıyor üstelik o kadar aşağılık bir adam ki af edersiniz bunları arkamdan yapıp bro selam diyor. Sizce ne yapayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Engellemek de çözüm fakat. İnsanların arkasından konuşmamak, yüzüne söyleyemeyeceğin şeyleri arkasından söylememek de bir başka alternatif. Özellikle tam olarak güvenmediğin insanlara dedikodu yapmamaya özen göster.

Kankam dediğin insanın seni basitçe engellerim demesi, onun seni kanka olarak görmediğini gösteriyor benim için. Sunucudan kendin çık, hepsini de engelle. Kendine yeni insanlar bul. Kan emiciler ile arkadaşlık kurma.

Bir şey olursa söyle 155 alo çat kapı baskın (!)

Geri
Yukarı