Arkadaşım beni engelledi

Ailesiyle, Arkadaşlarıyla veya sevgili varsa sevgilisiyle sorun yaşamış olabilir. Tartışma sonrasında canımız sıkılıyor. Bazen benimde canım sıkılıyor moralim bozuluyor kimseyle görüşmek istemiyorum hatta sosyal medya hesaplarımı kapatasım geliyor.

Kırıcı bir şey yapmadığıma eminim. 1 ay önce hediye almıştım çok sevinmişti. Doğum gününde onu son görüşümdü. Sonra başka bir ülkeye taşındı.

1 ay önce başka bir ülkeye taşındı. Alışamadığı için böyle davranıyor olabilir mi?

Ne? Başka ülkeye mi taşındı? O zamanlar durumlar daha farklı hocam. Kesinlikle alışamamıştır.

Çok yakın bir arkadaşım uzun süredir mesajlarıma cevap vermiyordu. Ben de iyice mesaj attım merak ettiğim için. En son beni WhatsApp'den engelledi. Instagram'dan neden beni engellediğini sordum, birkaç saat oradan da cevap vermedi. Ben de iyice meraklanıp daha çok sordum en sonunda "bir süre kimseyle konuşmak istemiyorum" dedi. Daha bir şey yazmadım.

Aramızda hiçbir olay olmadı daha geçen ay doğum gününü kutlamıştık. Beni Instagram'dan silmedi, hala hikayelerime bakıyor. Bana küsmedi yani. Ama neden WhatsApp'dan engellediğini anlamıyorum. Bu kadar mesaj atıp rahatsız ettiğim için hata bende mi?

Takacak ne var? S. git yazacaksın bitti gitti.

Büyük ihtimal seninle konuşmak istemiyordur. Ya da cidden bir derdi vardır konuşmak istemiyordur. Ama bence büyük ihtimal sizle konuşmak istemiyordur.

Abartmayın hocam hahaha :D Sizin hiç kimseyle görüşmek istemediğiniz olmadı mı?

Tamam da bir insanı arkadaşını da engellemezsin kanka müsait değilim. Sonra konuşalım falan dersin. Bariz şekilde iletişimi kesmeye çalışıyor.

Bence direk iletişimi kesmek daha doğru olur. Senin onu düşündüğün kadar o seni düşünmüyorsa ver yolu.

Yeni konular

Geri
Yukarı