Arkadaşım beni sattı

Yokluğunuz bir şeyi değiştirmiyorsa bulunduğunuz yerde çok değeriniz yoktur. Yeni arkadaşlar bulmaya çalış, huyu suyu seninle aynı olan insanlarla tanış. Bir yandan da sevinebilirsin aslında. Gerçek yüzünü gördüğün "arkadaş" ını hayatından çıkarman için bir işaret buldun sonuçta.

Bu sorunu ben çok yaşadım ve çözüm olarak artık ben arkadaşlarımı bir yere çağırmıyorum ne zaman onlar çağırırsa o zaman gidiyorum. fazla yüz verme onlara sen onlara değil, onlar sana dönüş yapsın. Onun dışında kişiliğini beğenmedikleri bir arkadaş isen bu olaylar çok olur.

Selam. Arkadaşım daha demin sattı. Umursamıyorum ama hep böyle oluyor, bende ne var da herkes beni satıyor peki?

Bunu en az 2 defa yaşadım bir kere tanıştırdıklarım benden samimi olup beni sildiler, birkerede arkadaşımın önününde 2 kişi ile dövüştüm elini bile uzatmadı ayırmak için. Yani diyeceğim şu ki arkadaşlık çıkar ilişkisidir tamamen ve aile her şeydir. Hâlâ arkadaşlarım var ama takılmak amaçlı hiçbiri umurumda değil.

Selam. Arkadaşım daha demin sattı. Umursamıyorum ama hep böyle oluyor, bende ne var da herkes beni satıyor peki?

Sürekli kuranla din ile uğraşan arkadaşım bir anda değişip milletim parasını alıp paranızı kumarda katlıyacağım deyip sahte kumar oynadı ve paraların hepsini aldı bir de sen bunu düşün.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı