Arkadaşım delirdi mi?

Hocam bu resimler weirdcore resimler, farklı bir sanat diyebiliriz.

images.jpg
Weirdcore_images_with_the_Yume_Nikki_soundtrack.jpg
4dabb0820b9e269858ae4031e55208bc.jpg
artworks-y7F8cGycojDtUEjO-IvMGIg-t500x500.jpg
Weirdcore ve Dreamcore resimler paylaşıyor delirmek değil yani.
Lsd: Dream emulator inceleme bu benim bloğum bir adam Weirdcore ve dreamcore üzerine bir oyun yapmış bloğun sonunda weirdcore ve Dreamcore'yi anlatıyorum.
Google'da YouTube'da Weirdcore ve Dreamcore diye aratın aynıları karşınıza çıkar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Arkadaşınız ile bende tanışabilirim bu arada. Bu tarz benim de hoşuma gidiyor :D

Son düzenleme:
Hocam bu resimler weirdcore resimler, farklı bir sanat diyebiliriz.

Weirdcore ve Dreamcore resimler paylaşıyor delirmek değil yani.
Lsd: Dream emulator inceleme bu benim bloğum bir adam Weirdcore ve dreamcore üzerine bir oyun yapmış bloğun sonunda weirdcore ve Dreamcore'yi anlatıyorum.
Google'da YouTube'da Weirdcore ve Dreamcore diye aratın aynıları karşınıza çıkar.
Arkadaşınız ile bende tanışabilirim bu arada. Bu tarz benim de hoşuma gidiyor :D
Aklıma TribeTwelve geldi.

Geri
Yukarı