Arkadaşım normal mi?

memetbaba54

Femtopat
Daha fazla  
9. sınıfım ve sıra arkadaşım kendine çok dikkat ediyor. Mesela kahvaltılarda sadece yeşillik ve 2-3 yumurta yiyor, hafta içi evde hafta sonu salonda spora gidiyor, ayrıca spor için kreatin de almış ve bu kadar yoğunluğa rağmen dersleri çok iyi. Her yazılısı benden sadece 2-3 puan önde bu durum neden bana garip geliyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
9. sınıfım ve sıra arkadaşım kendine çok dikkat ediyor. Mesela kahvaltılarda sadece yeşillik ve 2-3 yumurta yiyor, hafta içi evde hafta sonu salonda spora gidiyor, ayrıca spor için kreatin de almış ve bu kadar yoğunluğa rağmen dersleri çok iyi. Her yazılısı benden sadece 2-3 puan önde bu durum neden bana garip geliyor?

Normal, kreatin tavsiye etmem o yaşta.

Evet gayet normal disiplinli bir insan işte.

Hocam normal bir insan. Kendine odaklanmış birisi, gözü sadece kendisini görüyor. Böyle olmak için nelerini vermez insanlar, hem spor yapmak hem ders çalışmak.

Yeni konular

Geri
Yukarı