Arkadaşım T.C'mi bulacağını söylüyor

Pismaniyee

Hectopat
Arkadaşım T.C.'ni falan bulurum dedi. (yakın arkadaşım :D) Bana bir ekran görüntüsü attı. Mesaj atmasan bulamazdım dedi ama arkada bir program açıktı arkadaşımda. Bu programın adı ne olabilir? Sözce hacker :D

1641658296113.png

Arkadaşım T.C.'ni falan bulurum dedi. (yakın arkadaşım :D) bana bir ekran görüntüsü attı. Mesaj atmasan bulamazdım dedi ama arkada bir program açıktı arkadaşımda. Bu programın adı ne olabilir? Sözce hacker :D

Eki Görüntüle 1264494

Hocam bilgisayarınıza virüs atmış galiba. RAT programı. Bilgisayarınıza uzaktan erişebilir.

Kardeşim pcndeki herhangi bir bilgiye ulaşmadan kesinlikle yapamaz. Ancak yakın ve aynı yerde oturduğun bir arkadaşın ise yani bu işleri biliyor ise ya badusb kullanmıştır ya da bilemiyorum ama kesinlikle senin T.C kimlik numaranı bulamaz ve eğer bir hacker olduğunu söylüyor ise ona Client server nasıl çalışır onu sor :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sana herhangi bir dosya vs attı mı? T.C. Doğru değilse zaten yapamamış sanırım bir yerden öğrenci nosunu adını vs girip tcni bulamya falan çalışmış.

arkadaşınızdan bir link veya bir exe dosyası aldınızmı?
Sana herhangi bir dosya vs attı mı? T.C. Doğru değilse zaten yapamamış sanırım bir yerden öğrenci nosunu adını vs girip tcni bulamya falan çalışmış.
bencede arkadaş doğru söylüyor bunu öğrenmek zordur bir mernis data kullansan bile

Geri
Yukarı