Arkadaşım tuhaf davranıyor

Silence59

Decapat
Daha fazla  
Merhaba aklıma takıldı internette net bilgi bulamadım bende buraya danışayım dedim. Arkadaşımla en son görüştüğümüz de enerjik, neşeli davranıyordu. Bugün ise garip garip davranıyordu. Daha önceden bir çeşit ilaçlar kullandığını söylemişti, konuyu çok bırkaladım alınmasın diye. Doktorun yazdığı bir ilaç ağızda eriyen cinsten di ve bu ilacı gizliden kullanmadığını söylemişti sonra ailesi attığını öğrenmiş şimdi zorla ilaç kullandırıyorlar. Bence o ilaç yüzünden tuhaf davranıyor yaptığı hareketler şöyle;
Yolda yürürken birine özellikle odaklanıyor ve omuz atıyor sonra da pardon deyip geçiyor.
Dükkan önünde oturan adamlara ne bakıyon dayı diyor sonra bana dönüp vuracağım bunlara da diyor.
Gereksiz öfkeleniyor.
Ve birkaç kere sohbet ederken Elif diye bir isim söyledi bende Elif ne alaka dedim o da bana -Elif ne alaka dedi. Daha önceden halüsinasyon gördüğünü söylemişti bugünden hariç bir ay önce görüşmüştük o zaman ile bugün olanların bir alakası yoktu yaklaşık 10 aydır arkadaşız son iki ay harici sık sık görüşürdük iki ay düzgün görüşmedik sanki başka birisi var karşımda o derece, kendisine karşı ne kadar arkadaşım da olsa aşk beslemiyor değildim ama arkadaşım diye aklıma öyle şeyler getirmiyordum. Şimdi problem çok başka, ona nasıl yaklasmam gerek? Yanında durmak istiyorum, destek çıkmak istiyorum çünkü geçmişte annem içinde üstü kapalı buna benzer olaylardan bahsediyorlar babam destek çıkmış sağ olsun şu an mutlu bir yuvamız var bende o kıza destek çıkmak istiyorum benimle olmasa bile başkasıyla mutlu bir yuvası olur en azından :) onun için şu an çok düşünceliyim bunu sadece onun ailesi ben ve o biliyor başka kimse bilmiyor problemi olduğunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kız var, ilaç içiyor. Ne yapmak istiyorsun? İlaçları bırakmasını mı istiyorsun?

İlaç marka model öğren ne işe yaradıklarına bak kızın hastalığı ne onu öğren. Friendzone yemişsin gibi duruyor.

Geri
Yukarı