İnsanlar bana tuhaf davranıyor

Öncelikle yargılayacak veya ters mesaj yazacak arkadaşları hemen konunun dışına alalım.

İnsanlar beni yargılıyorlar, deli gibi davranıyorlar. Hatta ne yapsam iyi misin falan diyorlar. Depresif biriyim derdimi söylüyorum ajitasyon diyorlar aptallar. Ya arkadaşlar psikolojik sorunları olan biriyim ben 3 yıldır tedavi almaya çalışıyorum. Dokunuyor bunlar. Son 9 aydır gitara başladım bu arada bundan sonra Full ona odaklanacağım. Başka ne yapmamı önerirsiniz ve insanlar neden böyle?

Tamamen işine odaklan. Bu alanda ilerlemek istiyorsan sürekli üret. Nasım daha iyi olabilirim diye uğraş. Bu arada insanlara gelince hayatına ekstra bir negatif etkisi olmayacaksa ve çevrende durmalarını istemiyorsan ters davranabilirsin. Derdini de birine anlatma kağıtlara anlat. Olmazsa gel konu aç.

Tamamen işine odaklan. Bu alanda ilerlemek istiyorsan sürekli üret. Nasım daha iyi olabilirim diye uğraş. Bu arada insanlara gelince hayatına ekstra bir negatif etkisi olmayacaksa ve çevrende durmalarını istemiyorsan ters davranabilirsin. Derdini de birine anlatma kağıtlara anlat. Olmazsa gel konu aç.
Birazdan yazıp çöpe atma taktiğini uygularım, müthiş rahatlatıyor demişlerdi.

Bence önce kendini düzeltmelisin buradaki bir arkadaşım Türkçe güzel bir dil değil dediği için hakaret edip, vatan haini demiştin. Sinirli olma, hakaret etme. En çok zararı Karşıdakine değil kendi psikolojine veriyorsun böylece.

Bence önce kendini düzeltmelisin buradaki bir arkadaşım Türkçe güzel bir dil değil dediği için hakaret edip, vatan haini demiştin. Sinirli olma, hakaret etme. En çok zararı Karşıdakine değil kendi psikolojine veriyorsun böylece.
Özür dilerim arkadaşınızdan.

Geri
Yukarı