Arkadaşıma güvenmeli miyim?

Cicenes35

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar bir arkadaşım Danimarka'ya gidecekmiş abisi yazılımcıymış. Bize hediye getirmek istedi 3 ay sonra da gelecekmiş. Ben kendisiyle daha önce tartışmıştım ve tartışmadan sonraki ilk konuşmamız tartışmamız ile aradan 1.5 hafta geçti. Sizce güvenmeli miyim?

Ne için güveniyorsun? Karşılığında hiçbir şey istemeden hediye getireceğim dedi diye mi?

Yaşın küçük galiba hediye bekleme bol bol arkadaş yap. Real'den tanıyorsan bu elemanı illahi dönüşü olur.

Arkadaşlar bir arkadaşım Danimarka'ya gidecekmiş abisi yazılımcıymış. Bize hediye getirmek istedi 3 ay sonra da gelecekmiş. Ben kendisiyle daha önce tartışmıştım ve tartışmadan sonraki ilk konuşmamız tartışmamız ile aradan 1.5 hafta geçti. Sizce güvenmeli miyim?
Çok garip bir soru kardeşim... Yani hediye hediyedir, bedava şey sonuçta getirirse al geç; getirmezse de üzülecek bir durum yok. Yani bir beklentin olmadan bekle işte.

Bilmiyorum güvenemedim dediğim gibi tartışmalıydık kendisi İzmir'e gelip kendisi verecekmiş intikam duygusu var içinde kavga edecek bir tipte falan dayak yemeyelim durup dururken diyorum :)

Yeni konular

Geri
Yukarı