Arkadaşıma nasıl Valorant öğretebilirim?

zw1n

Hectopat
Yer
Gaziantep
Arkadaşım farklı bir şehre taşındı ve yeni bir bilgisayar aldı. Daha önce Zula ve Minecraft oynuyorduk ama ben Warzone, CS, gibi çoğu oyunu oynarım benim ondan önce de bilgisayarım vardı. Valorant yucelik 3, ımmo 1 arası gidip geliyorum. Betadan beri oynuyorum oyunu biliyorum fakat nasıl öğrendiğimi vesaire hatırlamıyorum çünkü 3 yıl önceydi ne yaptığımı ben de hatırlamıyorum. Sanki bir sabah kalkmışım oyunu biliyormuşum gibi. Bu arkadaşa nasıl bu oyunu öğreteceğim? Skillerden mi aimden mi neden başlayayım?

Arkadaşım farklı bir şehre taşındı ve yeni bir bilgisayar aldı. Daha önce Zula ve Minecraft oynuyorduk ama ben Warzone, CS, gibi çoğu oyunu oynarım benim ondan önce de bilgisayarım vardı. Valorant yucelik 3, ımmo 1 arası gidip geliyorum. Betadan beri oynuyorum oyunu biliyorum fakat nasıl öğrendiğimi vesaire hatırlamıyorum çünkü 3 yıl önceydi ne yaptığımı ben de hatırlamıyorum. Sanki bir sabah kalkmışım oyunu biliyormuşum gibi. Bu arkadaşa nasıl bu oyunu öğreteceğim? Skillerden mi aimden mi neden başlayayım?
Sizin öğretebilmenizin imkanı yok . Ödev verin her gün 3 saat oynasın . Ödevi yaptığında çikolata verin hocam. :D şaka bi yana kendi kendine öğrenir.

Hiç kimse bir başkasına oyunu öğretemez. Bunun temel kuralı sabır ve devamlılık. Sürekli oynayıp öğrenmesi gerekiyor. Bunun yanında yayıncıları izleyerek kendine ufak tefek şeyler katabilir. Ne kadar ilerleyeceği ise onun genel oyun yeteneğine bağlı bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı