Arkadaşıma sevgi hissediyorum

3. bir olasılık da var. Yaşınız belli ki genç, bir sürü bayan sevgili olarak girip çıkacak hayatınıza bundan sonraki yaşantınızda. Yani uzunca bir süre kimse kalıcı olmayacak sevgili kategorisinde. Buradan yola çıkarak, arkadaşlığına önem verdiğiniz ve uzun yılar böyle kalabileceğinizi bildiğiniz birini mi yoksa en nihayetinde yitip gidecek olan bir sevgiliyi mi tercih ettiğinize karar vermeniz gerekiyor.
Yalnız konuyu açan elemanın yaşı 29 yazmış.

Sana kendi konumdan örnek vermek istedim. Bu kadar samimiyette bile neler oluyor gör diye...
Konu gözümü kör etti.

Yalnız konuyu açan elemanın yaşı 29 yazmış.
İhtimal vermiyor olmakla birlikte yazdığım geçerliliğini koruyor, ya kız tribe bağlayıp hemen hemen hepsinin yaptığı gibi ağırdan satmaya çalışacak işin tadını kaçıracak ya da onunda gönlü var ve okey verse bile ilk hamle yapılırken uzun ve mutlu bir ömürleri olabileceği gibi karşı tarafı sonuza dek hayatından çıkarmayı da göze almalı.

Ben bu tuzağa düşmüştüm, hala kendime kızıyorum ve üzülüyorum. Benim olay farklı gelişmişti, her neyse konuya döneyim.

Eğer kız arkadaşınızı gerçekten seviyorsanız uygun bir şekilde ona duygularınızı anlatın. Her türlü cevaba hazır olun ama. Kız olumsuz tepki verirse de üzülmeyin, geçin gitsin. Bu dünyada her istediğimiz olmuyor biliyorsunuz.

Eğer içinizdeki duygular geçici hoşlantıysa bence kıza hiçbir şey söylemeyin.

Yanlış anlaşılmak istemem ama bir kız ile kanka olunmaz bu benim düşüncem. Arkadaşca bile olsa bir kızdan ilgi görmek ister istemez farklı duygular hissetmene yol açacaktır ayni şey bir kız içinde geçerlidir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı