Arkadaşımı oyunda yasaklattırdım

artunese

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
League Of Legends Espor Oyuncusu
Selamlar geçende arkadaşımdan aldığım bir oyun hesabını kötü konuşma (Toxicty) yüzünden sınırsız bir şekilde banlattırdım. Bu konuda çok pişmanım fakat arkadaşım bana güvenerek böyle bir şey yapmıştı ve şu an ona ne diyeceğimi ne yapacağım konusunda bir fikrim yok. Çok çaresiz bir durum cidden var mı tavsiyeleriniz?

Selamlar geçende arkadaşımdan aldığım bir oyun hesabını kötü konuşma (toxicty) yüzünden sınırsız bir şekilde banlattırdım. Bu konuda çok pişmanım fakat arkadaşım bana güvenerek böyle bir şey yapmıştı ve şu an ona ne diyeceğimi ne yapacağım konusunda bir fikrim yok. Çok çaresiz bir durum cidden var mı tavsiyeleriniz?

Hangi oyunda banlattırdınız yenisini alın bare.

Selamlar geçende arkadaşımdan aldığım bir oyun hesabını kötü konuşma (toxicty) yüzünden sınırsız bir şekilde banlattırdım. Bu konuda çok pişmanım fakat arkadaşım bana güvenerek böyle bir şey yapmıştı ve şu an ona ne diyeceğimi ne yapacağım konusunda bir fikrim yok. Çok çaresiz bir durum cidden var mı tavsiyeleriniz?

Arkadaşınıza bir daha hesap alın eğer değerli itemler vardı ise hesapta geçmiş olsun.

Yeni bir eposta açın ve o oyunu satın alın. Onda o arkadaşınız kaç levelse o kadar kasıp arkadaşınıza o zaman her şeyi açıklayıp özür dileyin. Pişman olduğunuzu belirtin ve telafi için ona bu Level'i yüksek hesabı verin. Ya da arkadaşınızın %0 ihtimalle sizi affediceğini düşünerek ölmeyi bekleyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maaşallah hocam, Hz. Ömer gibi adaletiniz var.
Düzeltme: Ben arkadaşınla oynarken onu banlattırdın zannettim, hocam sen de emanet hesapta neden "toxic"lik yapıyorsun? 2 yıllık hesap bir de, vallahi komple Steam hesabını da silsen affetmezdim.

Son düzenleme:
Selamlar geçende arkadaşımdan aldığım bir oyun hesabını kötü konuşma (Toxicty) yüzünden sınırsız bir şekilde banlattırdım. Bu konuda çok pişmanım fakat arkadaşım bana güvenerek böyle bir şey yapmıştı ve şu an ona ne diyeceğimi ne yapacağım konusunda bir fikrim yok. Çok çaresiz bir durum cidden var mı tavsiyeleriniz?

2 yıllık hesapmış arkadaşınızdan özür dilemenize gerek yok çünkü affetmiycek. ve artık yaptığınızdan utanın. ve bidahakine artık başkalarının hesaplarına yaklaşmama sözü verin. o arkadaşınızla ilişkiniz zaten biticek oyuna girdiğinde anlıycak.

Geri
Yukarı