Arkadaşımı oyunda yasaklattırdım

Arkadaşınıza telafi olarak bizzat gözünüzün önünde Steam'den en sevdiğiniz oyunu hesabınızdan kaldırmasını isteyin. Veya Epic Games, Origin, Uplay gibi platformlardan aynı şeyi yaptırın.

Arkadaşınıza telafi olarak bizzat gözünüzün önünde Steam'den en sevdiğiniz oyunu hesabınızdan kaldırmasını isteyin. Veya Epic Games, Origin, Uplay gibi platformlardan aynı şeyi yaptırın.
Böyle yapması gideni geri getirmez, boş ve yanlış adalet olur. Benim düşüncem hesabın değeri neyse o miktarda parayı arkadaşına verebilir.

Selamlar geçende arkadaşımdan aldığım bir oyun hesabını kötü konuşma (toxicty) yüzünden sınırsız bir şekilde banlattırdım. Bu konuda çok pişmanım fakat arkadaşım bana güvenerek böyle bir şey yapmıştı ve şu an ona ne diyeceğimi ne yapacağım konusunda bir fikrim yok. Çok çaresiz bir durum cidden var mı tavsiyeleriniz?

Konuşmasan olmuyor mu oyunda chati kullanmasan ölür müsün he, kendi hesabın değil bir şeyin değil 2 yıllık hesap diyorsun bir de yazık ben neden küfür ediyorsunuz anlamıyorum ki.

Geri
Yukarı