Arkadaşımla doğum gününde hediye istiyor

Az cömert olursun, arkadaş ortamında bilinirsin, hediyeni kendisi sormadan onu düşünerek nasıl mutlu edeceğini bilerek bulmalısın. Ciddiyim, çok dikkat ediliyor. Arada kıyak yapmalısın.

Sevmediğin biriyse salla, arkadaşın olmasın fakat değer verdiğin biriyse kesinlikle hediye almalısın.

Telefon kılıfı iyi bir seçenek olabilir. Kolye, yüzük vs alma.

Asıl soruya gelirsek muştanızı hediye etmeyin tabii.

Hiçbiri net bir cevap değil. Hatta bazılarınız dalga bile geçmiş adamakıllı cevap verecek yok mu?

Gayet ciddiyim hayatından çıkart onu. Gerçek bir arkadaş olsa senin için manevi değeri büyük olan bir şeyi kendisine hediye etmeni istemez. Böyle bir hayatı yaşayamazsın.

Az cömert olursun, arkadaş ortamında bilinirsin, hediyeni kendisi sormadan onu düşünerek nasıl mutlu edeceğini bilerek bulmalısın. Ciddiyim, çok dikkat ediliyor. Arada kıyak yapmalısın.

Sevmediğin biriyse salla, arkadaşın olmasın fakat değer verdiğin biriyse kesinlikle hediye almalısın.

Telefon kılıfı iyi bir seçenek olabilir. Kolye, yüzük vs alma.

Asıl soruya gelirsek muştanızı hediye etmeyin tabii.

Haklısın da sabahtan akşama kadar başımı şişiriyor bıktım ve bir hıyarlık yaptım başımdan gitmesi için tamam alırım falan dedim gitti sadece böyle dediğimde gidiyor yok almayacağım dediğimde duygu sömürüsü yapiyor arada kaldım.

Şöyle düşün o elindeki önemi çok büyük bir şeyi sana verir miydi?
Ayrıca istemiyorsan kimse sana bir şey diyemez.
Gönlünden ne geçiyorsa onu yap.

Arkadaşlar şunu başımdan nasıl atarim eskiden samimiydik ama sıktı başımı şişiriyor başkasını bulunca da satıyor bununla iletişimi kesmem için ne yapabilirim?

Böyle arkadaşlarım çok var 6 yıllık arkadaşıyım ama 2 yıllık arkadaşı ile satıyor. En iyisi biraz soğuk davran o senden uzaklaşmaya başlayacaktır bile. Mesela sana seslendiğinde duymamış gibi yap ama eğer buna devam ederse efendim de ve konuları en hızlı şekilde kapat.

Yeni konular

Geri
Yukarı