Arkadaşın bilgisayarına Windows 11 kurmak

Arkadaşlar arkadaşım yeni sistem aldı. W11 kurmam için rica etti ama evde annesi de olacak ben kurmayı gayet iyi biliyorum, tecrübem de var fakat içimde bir tırsma var. Anlamıyorum ne yapmalıyım sizce? Ayrıca Vatan'da normalde 1300'e her şeyi kuruyordu fakat ben kurarım demiştim verme para demiştim. Şimdi kurmasam da ayıp olur. Ne yapayım sizce?

Hocam Windows kurmakta ne var ki? Windows medya aracı ile USB'nize yükleyin şak diye takın USB'yi ve olsun bitsin. Lisans konusunda da internetin her yerinde KMS var. Arkadaşınıza KMS yükleyip hemen halledersiniz.

Hocam Windows kurmakta ne var ki? Windows medya aracı ile USB'nize yükleyin şak diye takın USB'yi ve olsun bitsin. Lisans konusunda da internetin her yerinde KMS var. Arkadaşınıza KMS yükleyip hemen halledersiniz.

Biliyorum hocam çok basit işlem hatta eski laptopumada kurdum bayağı ama dediğim gibi bir baskı hissediyorum :D

Biliyorum hocam biliyorum hepsini iyice biliyorum ama niyeyse baskı hissediyorum üstümde. O kadarlık PC sonuçta.

Benim de arkadaşım sistem alacak sık sık al artık şu sistemide Windows kuralım diyorum inşallah alacak aldığında da gidip Windows'u gerekli driver ve BIOS Update'lerini yapacağım.:D

Yeni konular

Geri
Yukarı