Çözüldü Windows 11 desteklemeyen R5 1600 sisteme Windows 11 kurmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

HYPERO

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
Gigabyte RX 570
İşlemci
AMD Ryzen 5 1600 sixcore
Merhaba. Bilgisayarım Windows 10, Windows 11'e geçmek istiyorum fakat islemcim (AMD Ryzen 5 1600 sixcore) desteklemiyor. Kurarsam islemcime veya bilgisayarıma herhangi bir zararı olur mu?

Çözüm
Merhaba. Bilgisayarım Windows 10, Windows 11'e geçmek istiyorum fakat islemcim (AMD Ryzen 5 1600 sixcore) desteklemiyor. Kurarsam islemcime veya bilgisayarıma herhangi bir zararı olur mu?
Zararı olmaz sadece Valorant oynayamazsınız.
Zararı olmaz. Valorant oynanamıyor sadece. Kurmak için Rufus'un 1-2 önceki sürümünü indir ve şunu uygula:

Yok hocam ben daha 2 hafta önce 11 kurdum 2200G'ye kalkmadı.
Ben Rufus'la yazdırıp bypass ettim secure 2.0 ve Secure Boot'u bir sorun olmaz.
Ben 2 ay önce falan denediğimde "Extended Windows 11 Installation (no TPM / no Secure Boot) "seçeneği çıkmadı. Mecbur Rufus'un bir önceki sürümünü indirdim. O yüzden öyle dedim hocam.

Ben 2 ay önce falan denediğimde "extended Windows 11 ınstallation (no TPM / no Secure Boot) "seçeneği çıkmadı. Mecbur Rufus'un bir önceki sürümünü indirdim. O yüzden öyle dedim hocam.

Hocam zaten seçerken çıkmıyor yazdırma bittikten sonra yapıyor o işlemi, en son sürümde bende öyle oldu.

Simdi burada Valorant oynamam için yapmam gereken şey nedir?

unknown_2022.09.11-14.51.png
unknown_2022.09.11-14.51.png
unknown_2022.09.11-14.42.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı