Arkadaşın ev kedisi tırmaladıktan sonra hastaneye gidilir mi?

LoxChatterb0x

Hectopat
Yer
İstanbul / Üsküdar
Daha fazla  
Hastaneye gitmem gerekir mi? Aşıları tammış, kolonya tutup sardım. Aşırı derin de değil.

7A298A02-4F9D-44D9-A1E1-C73D1B8233B7.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşınızın kedisi aşılı mıydı? Eğer aşılıysa kuduz aşısı olmanıza gerek kalmaz da içinizin rahat etmesi için bir hastanenin acil kısmına gidebilirsiniz. Doktora olanı biteni anlatırsınız. Kuduz aşısını gerekli görürse yapacaktır.

Arkadaşınızın kedisi aşılı mıydı? Eğer aşılıysa kuduz aşısı olmanıza gerek kalmaz da içinizin rahat etmesi için bir hastanenin acil kısmına gidebilirsiniz. Doktora olanı biteni anlatırsınız. Kuduz aşısını gerekli görürse yapacaktır.
Aşılarının tam olduğunu arada kendisini de bana yaptığı gibi çizdiğini ve endişelenmemem gerektiğini söyledi, kedi zaten ev kedisi dışarı ile hiç teması yok. Çocuk yaşımda sokak kedisi tırmaladığı için zaten 4 doz karnımdan aşı yapılmıştı fakat yıllar oldu. Kime sorduysam ev kedisi olduğu için endişe etmememi bir şey olmayacağını söyledi fakat ben sağlık konusunda bir tık takıntılıyım.

Bir de yara bandı yapıştırmışsın 🤣. Hayır sorun olmaz kuduz olan kedi zombi gibi olur zaten beni sayısız sokak kedisi tırmaladı şükür kuduz olmadım.

Geri
Yukarı