Arkadaşlarım fotoğrafımı Discord sunucusundan kaldırmıyor

Captantan

Picopat
Daha fazla  
Çok sinir olduğum bir durum. Çok rezil olduğum bir fotoğrafımı emoji yapmışlar sunucu özel değil ve kaldırmıyorlar. 1 haftadır söylüyorum ama çare yok ne yapmalıyım, şikayet etsem bir çaresi olur mu? Bu fotoğrafın bir sunucuda durmasına izin veremem. Sunucuda yetkim var ama emoji yetkim yok. Kaç zamandır kaldırıcaz diyorlardı fakat kaldırmıyorlar artık mesajlarıma bakmıyorlar 2 dakikalık bir iş olmasına rağmen.

Çok sinir olduğum bir durum. Çok rezil olduğum bir fotoğrafımı emoji yapmışlar sunucu özel değil ve kaldırmıyorlar. 1 haftadır söylüyorum ama çare yok ne yapmalıyım, şikayet etsem bir çaresi olur mu? Bu fotoğrafın bir sunucuda durmasına izin veremem. Sunucuda yetkim var ama emoji yetkim yok. Kaç zamandır kaldırıcaz diyorlardı fakat kaldırmıyorlar artık mesajlarıma bakmıyorlar 2 dakikalık bir iş olmasına rağmen.
Yapabileceğin birşey yok lakin biraz kabakuvvet ile önermesem de halledebilirsin (Tokenlerini düşürmek gibi).

''Arkadaş'' kelimesi çok açık bir kelime. Gerçekte tanıdığınız bir arkadaşınız mı, sanal arkadaşınız mı, ne kadar tanıyorsunuz gibi bilgiler çok önemli. Gerçek arkadaşınız ise düzgünce karşınıza alarak konuşun ve halletmeye çalışın. Baktınız olmuyor, veya sanal arkadaşınız böyle birşey yaptı, edebiliyorsanız şikayet edebileceğiniz yerlere şikayet edin. Şikayet v.s olmazsa da boşverin, kafaya takmayın ve sunucudan çıkın bence. Öyle arkadaş olmaz zaten.

Uğraşmak istiyorsanız dava bile açabilirsiniz.
Ama arkadaşlarınızla veya paylaşılan sunucu çok da önemli değilse engelleyip geçebilir ya da son seçenek sizde onlarınkini paylaşabilirsiniz

Nasıl bir arkadaşmış öyle onlar?

Şikayet et kısmında"Özel kimliği ifşa eden paylaşma" bildirimi var ondan deneyin sürekli.

Olmuyor ise Discord E-mail adresi varsa Ticket atabilirsin.

''Arkadaş'' kelimesi çok açık bir kelime. Gerçekte tanıdığınız bir arkadaşınız mı, sanal arkadaşınız mı, ne kadar tanıyorsunuz gibi bilgiler çok önemli. Gerçek arkadaşınız ise düzgünce karşınıza alarak konuşun ve halletmeye çalışın. Baktınız olmuyor, veya sanal arkadaşınız böyle birşey yaptı, edebiliyorsanız şikayet edebileceğiniz yerlere şikayet edin. Şikayet v.s olmazsa da boşverin, kafaya takmayın ve sunucudan çıkın bence. Öyle arkadaş olmaz zaten.
Hocam sanal ama fotoğrafları sonuna kadar var çok sinir oldum yakın arkadaşım değiller zaten.
Sunucuyu özel bilgileri ihlal etmekten sikayet edebilirsin senden 1 2 kanıt isterler kimlikle fotonu falan sonra gerekli işlem yapılır.
Discord supporta yazacağım değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı