Arkadaşlarıma yalan söyledim

Haklısınız ama bir şey diyeyim mi bir yönden de iyi oldu kim asıl dost öğrenmiş olduk.

Onu biliyorlar zaten.

17 yaşındayım kendimde sonradan çok pişman oldum büyük ihtimalle ilaçlardan kaynaklı çünkü bazen kendimi çok kaybediyorum. Büyükçe 3 poşet ilaç içiyorum günde iyi dolu 3 avuç ilaç içiyorum resmen.

Ne yapabilirim mesela fikir önerileriiz var mıdıra.

Aynen be reis.

Çok pişman olduğunu söyle, hastalığını söyle, ilaçlar yüzünden kendimi kaybediyorum vs. şeyler söyleyebilirsin.

Haklısınız ama bir şey diyeyim mi bir yönden de iyi oldu kim asıl dost öğrenmiş olduk.

Onu biliyorlar zaten.

17 yaşındayım kendimde sonradan çok pişman oldum büyük ihtimalle ilaçlardan kaynaklı çünkü bazen kendimi çok kaybediyorum. Büyükçe 3 poşet ilaç içiyorum günde iyi dolu 3 avuç ilaç içiyorum resmen.

Ne yapabilirim mesela fikir önerileriiz var mıdıra.

Aynen be reis.

Bir kere yalan konuşmanız hata sizin için endişe duymuşlardır bu yüzden size dargın olabilirler sizde trip atmak yerine asıl dost kimmiş onu öğrendim demek yerine gidip adam gibi özür dileyin.

Bu arada ciddi arkadaşlar mı onu da bilmiyorum benim 3 tane kankam var bizim aramız çok iyi arada bir böyle abartılı olmayacak şakalar yaparız kimse takmaz maksat eğlence olsun kızlar biraz da alıngan olduğu için böyle şeyler olabilir.

güzel bi hediye bakayım o zaman
Hata sizin maalesef. Bir şekilde onların gönüllerini alman lazım. Bir kafeye falan gidip konuşabilirsiniz çocukluk yaptım falan diyebilirsiniz. 4-5 aylık bir arkadaşlıktan bahsediyorsak biraz zor maalesef. Uzun süredir arkadaş iseniz çözülür. Eğer kısa süredir arkadaşsanız zamana bırakmayın bir an önce gönlünü al arkadaşlarının. Tecrübe ettiğimden söylüyorum kolay gelsin.
Bir kere yalan konuşmanız hata sizin için endişe duymuşlardır bu yüzden size dargın olabilirler sizde trip atmak yerine asıl dost kimmiş onu öğrendim demek yerine gidip adam gibi özür dileyin.
söylediklerinizde haklısınız öyle kısa vadeli bir arkadaşlığımız yok 1.5 senedir iyimiz kötümüz hep birdi yani bende kaybetmek istemem böyle bir arkadaşlığı.
Bu arada ciddi arkadaşlar mı onu da bilmiyorum benim 3 tane kankam var bizim aramız çok iyi arada bir böyle abartılı olmayacak şakalar yaparız kimse takmaz maksat eğlence olsun kızlar biraz da alıngan olduğu için böyle şeyler olabilir.
yok ciddi yani 1.5 senedir çok samimi arkadaşız iyimiz kötümüz beraberdi ama işten ben yalan söyledim harbi harbi diyorum kendim bile bilmiyorum neden söylediğimi ve ortalığın içine ettim

Güzel bir hediye bakayım o zaman.

Söylediklerinizde haklısınız öyle kısa vadeli bir arkadaşlığımız yok 1.5 senedir iyi miz kötümüz hep birdi yani bende kaybetmek istemem böyle bir arkadaşlığı.

Yok ciddi yani 1.5 senedir çok samimi arkadaşız iyi miz kötümüz beraberdi ama işten ben yalan söyledim harbi harbi diyorum kendim bile bilmiyorum neden söylediğimi ve ortalığın içine ettim.

Yani önemli olan pişman olman küsmeler konuşmamalar şov gibi geldi bana sanki ortaokuldayız😃

housemd.jpg

Geri
Yukarı