Sevgilime çok yalan söyledim?

wowa

Decapat
Günlerdir aklımda olan bir durum var.

Olayları özetleyeyim: Sadece eğlenmek için bir fake profil oluşturdum. Ve biriyle uzun bir süre sonra çıkmaya başladım. Ama yavaş yavaş ondan hoşlanmaya başladım. Birkaç gün sonra benim fake profil fotoğrafım karşısına çıkmış ve bana "tip benim için asla önemli değil bana eğer fakesen söyle sana söz veriyorum ilişkimizi bitirmeyeceğim" dedi. Ben de eski sevgilim yaymıştı bu fotoğrafları gibi aptal yalanlar uydurdum. İnanmadı ama inanmış gibi yaptı. Hem yaş konusunda hem de yüzüm konusunda ona yalan söyledim. Henüz beni hiç görmedi fotoğraf isteklerini ve görüntülü konuşma isteklerini hep geçiştirdim. Fakat elbet bir gün beni görecek. O gün gelmeden bir şey yapmalıyım. Lütfen yardımcı olun günlerdir bu konu aklımda.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olay sevgilinize "fake" bir yüz göstermekse ve sevgiliniz de bunu fark ettiyse yüzünüzü gösterin?
Tipinizden mi çekiniyorsunuz? Gelip buraya yazacak kadar kafanıza taktıysanız neden hala yalan söylüyorsunuz?

O gün gelmeden bir şey yapmalıyım.
Yüzünüzü göstermek neden sizi bu kadar korkutuyor? :D

Olay sevgilinize "fake" bir yüz göstermekse ve sevgiliniz de bunu fark ettiyse yüzünüzü gösterin?
Tipinizden mi çekiniyorsunuz? Gelip buraya yazacak kadar kafanıza taktıysanız neden hala yalan söylüyorsunuz?

Tipimden çekinmiyorum hatta kimine göre yakışıklı biriyim ama yalan söylediğim için korkuyorum ne olacağını bilemiyor insan.

Hocam arkadaş ünlü herhalde :D

"Tip benim için asla önemli değil bana eğer fakesen söyle sana söz veriyorum ilişkimizi bitirmeyeceğim" dedi.

Eninde sonunda göstereceksin kendini ama maymundan daha dün evrilmiş gibi bir tipin varsa bu sözün geçerliliği kalmaz.

Geri
Yukarı