Arkadaşlarımdan nasıl ayrılırım?

Will Bettelheim

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, Discord üzerinden edindiğim arkadaşlarım aradan 3 sene geçtikten sonra aşırı bozuldular. İlk tanıştığımız günlerde çok güzel vakit geçiriyorduk ama sonrasında ne olduysa birden küfür etmeler başladı, cinsel şakalar yapılmaya başlandı yapmayın diyorum yine de beni de bu pis şakalara alet ediyorlar artık o kadar küfür etmeye başladılar ki ister istemez ağzımdan kaçmaya başladı. Bir şekilde bilinçaltıma giriyor kelimeler, karakterim bozulmadan bu arkadaşlarımdan nasıl kurtulabilirim? Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Discord üzerinden edindiğim arkadaşlarım aradan 3 sene geçtikten sonra aşırı bozuldular. İlk tanıştığımız günlerde çok güzel vakit geçiriyorduk ama sonrasında ne olduysa birden küfür etmeler başladı, cinsel şakalar yapılmaya başlandı yapmayın diyorum yine de beni de bu pis şakalara alet ediyorlar artık o kadar küfür etmeye başladılar ki ister istemez ağzımdan kaçmaya başladı. Bir şekilde bilinçaltıma giriyor kelimeler, karakterim bozulmadan bu arkadaşlarımdan nasıl kurtulabilirim? Tavsiyelerinize çok ihtiyacım var.

Eğer illaki gitmek istiyor isen okul değiştirebilirsin fakat bir şey fark edeceğini zannetmiyorum.

Uzaklaşabilirsiniz, kendinize başka bir çevre bulup onlarla takılın. Zaten çevre insanın hayatına çok büyük bir etkide bulunuyor daha fazla geç kalmadan onlarla olan ilişkinizi kesebilirsiniz.

Uzaklaşabilirsiniz, kendinize başka bir çevre bulup onlarla takılın. Zaten çevre insanın hayatına çok büyük bir etkide bulunuyor daha fazla geç kalmadan onlarla olan ilişkinizi kesebilirsiniz.
Direkt muhabbeti kesmek tuhaf kaçmaz mı ? Yavaş yavaş konuşmasam ,vakit geçirmesem onlarda aynısı yapar mı ?

Direkt muhabbeti kesmek tuhaf kaçmaz mı? Yavaş yavaş konuşmasam, vakit geçirmesem onlarda aynısı yapar mı?

Hocam öyle de yapabilirsiniz. Ben konuşmak istemediğim kişilerle direkt sohbeti kesiyordum, onlar da kesiyordu falan. Kişileri tanımadığım için tam bir şey diyemiyorum.

Aynı olay bende de var arkadaşım başlarda iyiydi ama sonradan aşırı sapıklaşmaya sürekli temas etmeye başladı. Arada sırada aranıza mesafe koyarak sohbet edin. Daha soğuk davranıp uzak durun. Bir süreden sonra sizinle iletişimi keserler. Başka şeylerle meşgul olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı