Arkadaşlarınızla beraber olan güzel anılarınız

Geçen sene Şehremini Anadolu Lisesi'ne geziye gitmiştik. Dönüşte pilavcıya gitmişti tüm okul. Bir kız ile orada bulunan biblerle yarış yapmıştık. İkimiz de bayağı zorlanmış, göz yaşı akıtmıştık.

Ayrıca masada 3 kız, 1 erkektik. Daha önce hiç o miktarda kızla o derece yakında bulunmamıştım.

Geçen sene Şehremini Anadolu Lisesi'ne geziye gitmiştik. Dönüşte pilavcıya gitmişti tüm okul. Bir kız ile orada bulunan biblerle yarış yapmıştık. İkimiz de bayağı zorlanmış, göz yaşı akıtmıştık.

Ayrıca masada 3 kız, 1 erkektik. Daha önce hiç o miktarda kızla o derece yakında bulunmamıştım.

Çok iyi

Hiç unutmam ilk okul 3. ya da 4. sınıf okul resterosyanda başka okula gidiyorduk bahçesi büyük böyle ama sınıftaki kişiler falan aynı bir gün bir arkadaşıma elinde cetvel var diye laf atmıştı 2-3 velet sonra toplu gelip 9 10 kişi köşeye sıkıştırmışlardı çocuğu belli kavga çıkacakdı 9 10 kişiye karşı (yanımda 1 arkadaşım daha vardı) 3 kişi yenemezdik dedik adam çağıralım sınıftan topladık dalmıştık işin garip tarafı şu hiç karşı koymadılar koşarak kaçmıştılar biri korkudan ağlıyordu kaçtıktan sonra 🙃

Üniversitede yurtta kalıyorken yan odamdan bir keş arkadaşın bana ot göstermesi , hiç görmediğim için ne olduğunu anlamamam , yunanistandan bir abi getirdi çok özel bir ot al kokla dedi 😂 sonra söyledi tabi ne olduğunu içtik gitti.

17 yaşındayım ortaokul rezaletti 4 kisilik 'ezik' sayılan bir arkadaş grubum vardı liseye geçtikten sonra ergenligin etkisi vb bana gelen özguven ile bayağı sosyal birisi oldum gunun birinde cebimizde cips parasıyla gezerken canımız doner cekmıstı bizde de o kadar para yoktu 4 kisi bulasık yapmıstık.-usteki arkadas don gorup aklıma geldi baska bir liseye ziyarete gitmistik bir süre sonra kızlı erkekli bir grupa kacıp gece 1'e kadar eglenmiştik.(klavyede bozuk birkaç tus var berbat Türkçe için özur dilerim)

Geri
Yukarı