Oyunlardaki güzel anılarınız

Arkadaşlarla okul çıkışı left 4 girelim demiştik. Girdik falan Discord'a neyse işte bağlandık oyuna. Görevin adını hatırlamıyorum, konser ışıklarını falan açıyorduk o görev işte. Daha sonra biz savunma yapıyoruz tank geldi. O an helikopter de geldi. Biz koştuk helikoptere 3 kişi bindik. Arkadaşım da tam binecekti W tuşuna bir bastı W tuşu kırıldı. Sonra A, S, D denedi tam D'yi denerken tank geldi bir koydu buna :D. Çocuk öldü orada maalesef.

TF2 oynuyorum. Botla birlikte kurmuşuz sentriyi, tarıyoruz adamları. Ama nasıl offff saniye başı adam gidiyor. Atmışız arkaya bir de o adını unuttuğum şeyi, hemen düzeltiyoruz. Baya eğlenceliydi :).

Bir ara bir Minecraft sunucusunda oyun oynuyordum. Oyundaki herkes ama herkes VİP olmuştu. O olağan üstü anı hemen ss aldım. Sanırım 2 sene önceydi bu olay.
Eki Görüntüle 928819

Sonoyuncu'da önce hep VİP'ler gösterilir. Bu çok normal. Ben küçükken Roblox oynarken bir kere bir bug olmuştu ve havaya uçup hapishaneden dışarı kaçmıştım.

Fotoğrafı özel olduğundan paylaşamayacağım ama oyunda(LoL) tanıştığım kişiyle aynı üniversiteyi tercih ettik. Beraber aynı evde kaldık. Bütün KYK bursumuzu risk alıp tek maç kupon oynayıp yeri geldi aç kaldık veya bayram ettik. Beraber Türkiye'nin yarısını gezdik. Sonra araya pandemi girdi ben de bir şeyler öğrenip insanlara yardım etmek için Technopat'a üye oldum.

Skyrim'da evleniyordum. Evlenmek istiyor musunuz dedi rahip bende yanlışlıkla hayır dedim. Birkaç gün sonra ben bununla yeniden evlenmeye gideyim dedim. Kiralık eşkiyalar mekanı bastı bana saldırdı, hepsini öldürdüm. Meğersem evlendiğim kız kiralamış bu eşkiyaları :D

Arkadaşlarla okul çıkışı left 4 girelim demiştik. Girdik falan Discord'a neyse işte bağlandık oyuna. Görevin adını hatırlamıyorum, konser ışıklarını falan açıyorduk o görev işte. Daha sonra biz savunma yapıyoruz tank geldi. O an helikopter de geldi. Biz koştuk helikoptere 3 kişi bindik. Arkadaşım da tam binecekti W tuşuna bir bastı W tuşu kırıldı. Sonra A, S, D denedi tam D'yi denerken tank geldi bir koydu buna :D. Çocuk öldü orada maalesef.
Dark Carnival.

Re-volt diye eski bir RC araba yarışı oyunu vardı.(Gerçekten kaliteli oyundu) Oyun içinde, yolda bulduğunuz rastgele silahları rakiplerinize karşı kullanıyordunuz. Bunlardan bir özellikte alan kişiye bomba ve sayaç geliyor ve sayaç sona erdiğinde bomba patlıyor yeniden başlıyordunuz. Arkadaşla birlikte oynuyorduk ve şansa özellik bana denk geldi... Bomba patladığı an da evdeki (muhtemelen mahalledeki de) tüm elektrikler gitmişti (Ama böyle bir zamanlama olamaz..!) Bum! sesiyle birlikte sigortaları falan yaktık sanmıştık arkadaşla. Elektrik geldiğinde yeniden o özelliği bulup yapmaya çalıştık ama olmadı tabiiki de bu sefer(O kadar da olmasın artık!) .Olay müthiş bir zamanlamadan ibaretti işte...

Yaklaşık 3, 4 gün önce yeniden LoL'e başladım. Her zaman Sett oynarım. Karşıma Vayne geldi. 1/17/1 oyunu kazandım. Takımım sağ olsun.

Geri
Yukarı