Arkadaşlarla "merhabalı" olarak nasıl kalınır?

HighestUse

Picopat
Yer
Bursa
Daha fazla  
Hayırlı günler öncelikle kısaca konuya gireyim. Ben kendimi bildim bileli disiplinli temiz islama bağlı hayallerim ve hedeflerim için kendi dünyamda yaşayan biriyim. Son dönemlerde çoğu hayallerimi gerçekleştirmeye başlamamla beraber iyice hayatıma odaklandım ve çok fazla bir arkadaş çevrem de yok. Konuştuğum 4-5 kişi var. Bütün sosyal medya hesaplarımı temizledim. Görmek istemediğim şeylerden ancak 2 tane arkadaşım var. Biri ile çok samimiydik sonra başka arkadaşlarının yüzüne bayağı bir soğuk yapıyor. Diğer arkadaşım size çok rahatsız ediyor beni son dönemlerde. Kısaca bunlarla sadece merhaba merhaba şeklinde nasıl kalabilirim? Yani tamamen bağımı kopartmak istemiyorum ama üzülüyorum bir yerde yardımcı olursanız sevinirim. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sosyal medya hesaplarınızı zaten temizlemişsiniz, arkadaşlarınız size ulaşamayınca zaten ''Merhabalı'' dediğiniz şekilde kalacaksınız merak etmeyin. Arkadaşınızın size ulaşmamasını sağlayın ki o da kendini farklı yönlere doğrultsun sonrasında sokakta birbirinizi görürseniz selam verip geçersiniz zaten.

Geri
Yukarı