Arkadaşlarla oynanabilecek FPS hikaye oyunu tavsiyesi

ybadak

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;

Arkadaşlarımla birlikte görev yaparak, beraber ilerleyebileceğimiz FPS bilgisayar oyunu var mı?
Valheim bu konuda çok iyi ama alternatif ve daha kapsamlı bir oyun arıyorum.
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar;

Arkadaşlarımla birlikte görev yaparak, beraber ilerleyebileceğimiz FPS bilgisayar oyunu var mı?
Valheim bu konuda çok iyi ama alternatif ve daha kapsamlı bir oyun arıyorum.
Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

Portal 2 oynayabilirsiniz, 3.şahıs açısı olarak It Takes Two ve A Way Out önerebilirim.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için. Ama benim aradığım hani bir Crysis, Call of Duty falan oynarsın ya hikaye modunu; işte onu arkadaşlarla beraber oynayabildiğim bir oyun arıyorum. Ama attıklarınız da çok iyi onların da bi kaçını kesin oynayacağım. @AjanFiko @xSterky

Çok teşekkür ederim arkadaşlar önerileriniz için. Ama benim aradığım hani bir Crysis, Call of Duty falan oynarsın ya hikaye modunu; işte onu arkadaşlarla beraber oynayabildiğim bir oyun arıyorum. Ama attıklarınız da çok iyi onların da bi kaçını kesin oynayacağım. @AjanFiko @xSterky
Borderlands serisi , Dying Light , Division serisi bunlar istediklerine uyuyor sanırım.

Far cry 4-5 online deneyebilirsin

Yeni konular

Geri
Yukarı