Arkadaşlarla Oynanabilecek Oyunlar

blasterr

Centipat
Daha fazla  
Biliyorum halihazırda bu konu hakkında çok fazla konu açılmış. 2 kişiyiz ancak bu sayı 3-4 de olabilir. Valorant, CS:GO gibi rekabet oyunlardan sıkıldık. Beraber oynayabileceğimiz, vakit geçirebileceğimiz oyunlar arıyoruz. Her türden oyun olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum halihazırda bu konu hakkında çok fazla konu açılmış. 2 kişiyiz ancak bu sayı 3-4 de olabilir. Valorant, CS:GO gibi rekabet oyunlardan sıkıldık. Beraber oynayabileceğimiz, vakit geçirebileceğimiz oyunlar arıyoruz. Her türden oyun olabilir.
The Forest - Sons Of The Forest

Zula fall guys Minecraft mortal Kombat the forest rust

Portal 2 ve L4D2 olabilir aslında. Zamanında ben de almıştım da, arkadaşlar ile oynamaya fırsat olmamıştı pek. Olsun güzel oyunlardır yine.

Yanıtlarınız için teşekkür ederim. Steam yaklaşık 2 haftaya yaz indirimleri geliyor. Var mı önerdiğiniz güzel indirime girecek oyunlar?

Yeni konular

Geri
Yukarı