Arkadaşsız Yapılacak Aktivite Tavsiyesi

Kendinle mutlu ol. Sen eğer kendinle mutlu olursan, bütün güzel şeyler sana doğru çekilecektir. Bir kitap al denize git kitap oku güneşlen denize gir. Bir kafe restauranta tek başınada keyif almayı bil. Tek başına sinemayada git. Sosyal olmak için özel bir çaba harcama ve düşünme enerjin kendine döndüğünde her şey kendiliğinden gelişir. PC basında geçirdiğin süreyi kısa tut, disipline sok. Uzaklaş. Spor salonuna yazıl. Karşı cinsle tanış, hoşlandığın olursa sevgili ol. Onunla tek başına yaptıklarını yap. İlişkin varken de bazen tek başına yaptıklarını yine tek olarak yap. Dengede tut her şeyi. Farklı diller öğren. Tarih ve coğrafyayı iyi öğren. Türkiye tarih cenneti her yerini öğren gez. Dünyayı gez. Anda mutlu ol. Uyuşturucudan ve kavgalardan uzak dur.

Hocam 2 senelik konuyu hortlatmasaydın bari :D

Ben'de 20'yim kardeşim benim şu ana kadar tek bir nasılsın diyenim olmadı şaka değil bak arkadaşı boşver telefonum yıllardır çalınmıyor bile. Ben bir şeyleri kabullendim ve bu dünyadan gideceğim böyle giderse. Sen sen ol yanlız kalma çok kardeşim..

Yeni konular

Geri
Yukarı