Ark'ın zorluğu

@437935 @TENSES 21 seviyeyim hocalarım. Uçan dinazorun eyeri kaç levelde açılıyor? Dediğiniz gibi sur olayını yapcam. Hocam taş duvarı falan daha açamadım.
Dododex diye bir mobil uygulama var ark ile ilgili onu kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim. Eyerlerin neyle yapıldığı hangi levelde açıldığı, hayvanların hangi kibblelar ile kaç saatte eğitildiği gibi bilgilerin hepsini bulabilirsiniz.

Dododex diye bir mobil uygulama var Ark ile ilgili onu kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim. Eyerlerin neyle yapıldığı hangi Level'de açıldığı, hayvanların hangi kibblelar ile kaç saatte eğitildiği gibi bilgilerin hepsini bulabilirsiniz.

Hocam ben de kullanmaya çalıştım ama birkaç ayarım değişik olduğu için yapmaya üşendim :D

Hocam ben de kullanmaya çalıştım ama birkaç ayarım değişik olduğu için yapmaya üşendim :D
Dododex diye bir mobil uygulama var ark ile ilgili onu kesinlikle indirmenizi tavsiye ederim. Eyerlerin neyle yapıldığı hangi levelde açıldığı, hayvanların hangi kibblelar ile kaç saatte eğitildiği gibi bilgilerin hepsini bulabilirsiniz.
Tamamdır hocalarım çok sağolun.

PC de oynuyorsan istatiskileri istediğin gibi ayarlayabiliyorsun. Evcil dino dayanıklılığını arttırırsan daha zor öldürürler. Evini taştan yaparsan giga hariç kıramaz ve dinoların güvende olur. Giga da zaten çok uzun sürede kırıyor ve spawnlanması çok nadir. Mobilde oynuyorsan da easy diye bölge bölge olması lazım doğma yerleri oralarda kur baseni raptor dışında saldırgan dino spawn olmuyor oralarda. Google'ye Ark wiki yazarsan wikisinden oyun ile ilgili her şeyi öğrenebilirsin. Mobilde olan şeyleri de belirtiyor mobil diye. İngilizce ama Google çeviri eklentisini yükle Türkçeye çeviriyor. Biraz öğrendikten sonra da dododex dino evcilleştirme için çok yararı oluyor gereksiz kaynak harcamamış olursun.

Yeni konular

Geri
Yukarı