Çözüldü Ark'ta oynanmayan DLC'leri silmek

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Cakif

Centipat
Yer
Sivas
Daha fazla  
Merhabalar. Ark oyunu fazla yer kaplıyordu ve "Compact GUI" ile yarı boyutuna kadar küçülttüm, şu an 70 GB. Ben içerikler kısmından sahip olmadığım DLC'leri silersem oyunda bana sorun çıkarır mı?

Sil ve dene diyen arkadaşlar, internetim iyi olsa zaten denerdim😔

Ekran Alıntısı.PNG

w.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam'den mi oynuyorsun?

Epic Games.

Oyun içinden kapatıp silerseniz bir şey olacağını sanmıyorum tabii o DLC'lerle ilgili Save dosyanız varsa çalışmayabilir. Garantisi yok.

DLC'lere sahip değilim ve savem yok ama dosyaları var nedense, anlamadım🤔

Sanmıyorum problem yaşanacağını fakat depolamada yer varsa başka bir konuma atıp sıkıntı yaşayıp yaşamayacağınızı netleştirebilirsiniz bence.

Ben bunu neden düşünemedim ki? Deneyeceğim.

Sahip olmadığım DLC'leri (Aberration) farklı konuma attım ve çalıştırmayı denedim ama hata verdi, silinemiyormuş.
Steam'den mi oynuyorsun?

Epic Games.

Oyun içinden kapatıp silerseniz bir şey olacağını sanmıyorum tabii o DLC'lerle ilgili Save dosyanız varsa çalışmayabilir. Garantisi yok.

DLC'lere sahip değilim ve savem yok ama dosyaları var nedense, anlamadım🤔

Sanmıyorum problem yaşanacağını fakat depolamada yer varsa başka bir konuma atıp sıkıntı yaşayıp yaşamayacağınızı netleştirebilirsiniz bence.

Ben bunu neden düşünemedim ki? Deneyeceğim.

Sahip olmadığım DLC'leri (Aberration) farklı konuma attım ve çalıştırmayı denedim ama hata verdi, silinemiyormuş.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı