Arktek 1050 Ti alınır mı?

fruther

Hectopat
Daha fazla  
i5 3330 Sisteme yükseltme için GTX 1050 Ti satın alacağım. Yeni sistem alacak kadar param yok. Arktek ve INNO3D markaları diğerlerine göre daha ucuz ve çift fanlı. Biraz daha biriktirip tek fanlı ASUS Phoenix veya çift fanlı Cerberus almaya değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1050Ti uzun zaman önce gözden düşmüş bir karttı. Tuhaf markalarla satılması ve bu fiyatlara göre ucuz bulunması bile bence bizim için kötü bir şey. Almışken bilindik bir marka olsun bari. O kadar para veriyorsunuz böyle bir karta, bir dayanağı olur en azından.

İkinci ele yönelin derim. 2400 TL 1050 Ti'a verilmemeli.

RX 570 vesaire bakılabilir bence.

Son düzenleme:
İkisi de muhtamelen fason ve ben görünüş hariçinde bir fark göremedim soğutma metali bile aynı güvenilirlik konusunda INNO3D çok daha güvenilir.

1050 Ti'ın devri çoktan kapandı. Ekran kartı fiyatları uçuk bir konumda ama ikinci elden GTX 1650 almak çok daha faydalı olur diye düşünüyorum. Sıfır 1050 Ti alınmaz.

İkinci ele yönelin derim. 2400 TL 1050 Ti'a verilmemeli.

RX 570 vesaire bakılabilir bence.

İkinci ele pek güvenemiyorum.
1050 Ti uzun zaman önce gözden düşmüş bir karttı. Tuhaf markalarla satılması ve bu fiyatlara göre ucuz bulunması bile bence bizim için kötü bir şey. Almışken bilindik bir marka olsun bari. O kadar para veriyorsunuz böyle bir karta, bir dayanağı olur en azından.

Sizce hangisi alınmalı? F/P olarak.

Geri
Yukarı