ArmA 3 Alınır mı ?

Bildiğim kadarıyla hala oynayan oyuncular var ama biraz eski bir oyun. Araştırın biraz Twitch'de falan çok sık oynayan göremezsiniz. Oyuncu bolluğu eskisi kadar yok. Şahsi fikrim alınmayacak duruma geldi.

Gayet de oyuncu var türkler olarak aktiflik fazla hem RP hem realizm co op sunucuları war istemezsen launcerden modlarını indirirsin ama oyuna başlarsan altis Life başlarsan bir klanla oyna solo olursan çok tokatlarlar hem de zor olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence alınır eğer arkadaş ortamında RP yaparak eğlenmek istiyorsan gayet güzel oyun. Ayrıca 30 TL bu oyun için bana göre çok da yüksek değil öneririm.

Merhaba,
Dostum steam adım Oskianche inceleyebilirsin 3.200 saat Arma 3 üm var zamanımın çoğunu RPG serverlarında geçirdim. Onun dışında CO-OP askeri simülasyon, KOTH ve modlu sunucularda bulundum. RPG serverlarının 1 tanesinde adminlik yaptım. Oyun gerçek anlamda bağımlılık yapıyor ama arma camiasında aşırı derece toxic oyuncu var. Ben adminlik yaparken beni sevmeyen bir grup yüzünden arma dan global ban yedim. Oyun pay2win değil ama güvenlik şirketleri Bohemia Interactive aşırı derecede Türklerden nefret ediyor. Ban sebebimi öğrenmek için gittiğimde "Fck... Turkish" diye ban yedim. Merak ettiğin bir şey olursa sorabilirsin yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım ayrıca başlamayı düşünürsen konuşalım hangi modu oynamak istediğini söylersen seni güzel bir sunucuya yönlendirebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı