Arma 3 Global Ban kalkar mı?

karakaplans

Hectopat
1.5 -2 yıldır bu oyunu oynuyorum. 2300 saatim var ama bilmediğim bir sebepten dolayı Arma 3'ten Battleye Global Ban yedim (VAC olarak geçiyor). Hile falan da kullanmadığım halde. Battleye'ye mail attım geri dönüş olarak "Eğer bir yanlış anlaşılma varsa size geri dönüş atıcaz ama hile kullandıysanız asla oyunu oynamayacaksınız" dedi. Bu cevap geçen hafta salı günü geldi.

20180919183251_1.jpg

Eğer banım kalkmazsa yeni Steam açıp Arma 3'ü tekrar alırsam ban yer miyim? Yardım ederseniz çok mutlu olurum...

Steam Community :: ✪nLobax Steam'im.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dear user,

We confirm the receipt of your ban appeal. We will check your ban and get back to you if the ban is lifted.

Note that we reserve the right not to discuss valid global bans. If you did attempt to cheat please understand that your global ban will not be lifted by us. We do not accept any excuses for why you used cheats. Valid global bans are permanent and no exceptions can be made.

Your BattlEye Team[ bölye bir geri dönüş attılar ve infistar ve bohimanın dcsinde bir çok adminde konuştum battleyeyle alakları olmadığını söylediler bana yardım edemiyeceğini söylediler bide battleye ban sebebini söylemiyormuş

Eğer ki makrodan veya bilgisayarında hile olarak algıladığı bir program varsa tekrardan ban yeme ihtimalin var. Bende 2000 saatten fazla oynadım ama global ban yiyenlerin büyük çoğunluğu hileden atılıyor diye biliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı