İnceleme Armani Stronger With You EDT

Alacaksanız kesinlikle 150 ml olanını almanızı öneririm 100'lüğe nazaran daha ekonomik.
Kokusu gayet güzel, açılışı inanılmaz iyi kendine aşık ediyor ancak devamında biraz zayıflıyor. Aslında devamı da iyi ama açılışı çok iyi olduğu için devamı kötüymüş gibi hissettiriyor.
Kalıcılık olarak benim tenimde 6-8 saat civarında kalıyor ancak herkesin teninde değişkenlik gösterebilir.

Parfümün şişesi şık ama baya kalın bir camdan yapıldığı için ağır.
10107983953970.jpg

Kullanım önerisi olarak, benim önerim boynunuzun sağına ve soluna 1 fıs, göğüs hizanıza kıyafete 1 fıs.

Baya iltifat alan bir parfüm, çoğu kişi tarafından beğeniliyor.
Çekici bir kokusu var ancak biraz feminen bir koku daha çok gençlere hitap eder. (24-25 yaş altına iyi gider.)
Yayılımı 1-1.5 metre civarında bence yeterli.
Kapalı ve açık alanlarda kullanılabilir. (Ofiste vs. çalışansanız sıkıntı yaratmaz.)

Kokusu 10/10
Kalıcılığı 8/10
Fiyatı 8/10

Ben EDT olanını aldım. EDT, EDP nedir derseniz;
ki-farklar-nedir-edp-nedir-edt-nedir_5585_13-07-42.jpg

Çakması çok alırken dikkatli olmak lazım. Benim önerim Sephora'dan almanız.

Notalarında daha önce hiç görmediğim kestane var ama ben çok kokusunu alamadım.
İlk başlarda karışık ve yoğun bir koku var ancak 1 saat geçtikten sonra koku hafifleşiyor ve baya bir vanilya kokusu geliyor.

Bence kör alışa uygun değil gidip denemeniz lazım. Ayrıca direkt karar vermeyin, teninize sıkın 10 dakikada bir koklayın. 2-3 saat sonra kararınızı verin, parfüm işi aceleye gelmez.
Versace Eros'un kokusu ilk başta çok ağır gelmişti, hiç hoşuma gitmemişti ancak bir kaç saat sonra baya güzelleşti ve hafifledi. (Almadığıma pişman oldum.)

Bu parfümün bir kaç farklı versiyonu var? Ancak onların kokusu pek hoşuma gitmedi, aralarında en beğendiğim bu oldu.

Mevsim olarak yaşadığınız yere bağlı. Yazın kokusu biraz boğabilir ama diğer mevsimlerde gayet güzel gider.

Alınır mı?
Sorusuna gelecek olursak bence alınır.

Son düzenleyen: Moderatör:
100 ML olanı dün Copenhag Havalima'nından 60 EUR'a aldım. Buradaki güvenilir satıcılar 3600 TL civarına satıyor, arada 1600 TL var. Yurtdışına giden bir arkadaşınıza aldırırsanız çok daha iyi.

Kokusu ise harika gerçekten, dün gün boyunca gömleğimi ve elimi kokladım. Kesinlikle öneririm.

Geri
Yukarı